Сторінка 3. Лікарі гастроентерологи в Києві (метро Палац Україна)

Борис Н.
Мені сподобалася, оперативність у вирішенні питання! Було проведені лабораторні аналізи, призначено лікування. Детально розписані рекомендації та лікування. Лікар, був уважним і доступно все пояснював. Притензій до фахівця немає.
02 березеня '20 г.
Гюнай
На рахунок фахівця зауважень, та нарікань взагалі немає. Все детально пояснила і розповіла. Направила на додаткове обстеження, і за результатами якого, вирахувала дозу препарату. Спеціаліст кваліфікований. Звертатися буду лише до неї.
02 лютого '20 г.
Аля
Вылечила панкреатит, теперь придерживаюсь диеты и все хорошо. Рекомендую хорошего врача
13 грудня '16 г.
Виталий
Очень хороший врач. Мне она больше других нравится.
01 вересня '16 г.
Терапевт, Гастроентеролог
Доктор Сиваш Н.В. вищої категорії, лікує захворювання серцево-судинної системи, органів дихання, нирок, сечового міхура і гастроентерологічні захворювання. Бере участь в щорічних українських і міжнародних конференцій з гастроентерології, гепатології, кардіології, пульмонології.
Ендокринолог, терапевт, гастроентеролог
Лікар Кулікова Людмила Володимирівна проводить прийом, обстеження, діагностику та лікування пацієнтів, які страждають захворюваннями ендокринної системи, а також захворюваннями терапевтичного характеру. Ефективно підібрані нею схеми лікування допомагають позбутися від дисфункції гіпоталамуса і гіпофіза, захворювань щитовидної залози, цукрового діабету, ожиріння, захворювань наднирників, безпліддя і багато інших
Гастроентеролог, дієтолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань травної системи. Надає дієтичні рекомендації на момент хвороби. Успішно лікує хронічний гастрит та панкреатит, ГЕРБ, гепатит, неалкогольну жирову хворобу печінки та синдром роздратованого кишечника.
Консультація 590/800 грн.
Терапевт, сімейний лікар
Лікар займається діагностикою та лікуванням патологій травної, серцево-судинної, дихальної та сечовидільної систем. Консультує з питань вакцинації. Приймає пацієнтів з гострою респіраторною вірусною інфекцією, грипом, хронічним бронхітом, пневмонією, тонзилітом, анемією, аритмією і гастритом.
Терапевт, сімейний лікар
Лікар-терапевт, сімейний лікар найвищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань серцево-судинної системи, травної системи, легень, сечовидільної системи, артритів.