Лікарі гінекологи в Києві (метро Палац спорту)

Ніна
Вона уважно ставиться до пацієнтів, ретельно розповідає, що і як потрібно робити. Я дуже їй вдячна, що вона порекомендувала мені що потрібно змінити та на що звернути увагу. Я із задоволенням буду ходити до такого лікаря, якщо щось трапиться.
02 березеня '20 г.
Уважний лікар, мені все сподобалося, була тільки перший раз. Лікар призначила додаткові аналізи, прийду на повторний прийом. Від першого прийому враження позитивне, все чітко та зрозуміло. Безперечно рекомендую лікаря! Дякую Вам!
21 березеня '20 г.
Без всяких рекомендаций и советов просто случайно попала на прием к Дмитрию. Как по мне, так хороший врач, нормальное отношение, и работу свою знает отлично. Меня вылечил, все в порядке.
15 лютого '17 г.
Данил
Дякую доктору за дієву допомогу і тактовне ставлення. Сподіваюся, що більше не буду звертатися з такого приводу, але був радий спілкуванню з гарним лікарем.
03 грудня '16 г.
Акушер-гінеколог
У компетенції лікаря діагностика і лікування патології шийки матки, кольпоскопія, лікування-корекція порушень оваріально-менструального циклу, введення і видалення ВМС, підбір методу контрацепції, лікування ендометріозу, кіст яєчників, діагностика і лікування запальних захворювань органів малого таза і ЗПСШ, ведення вагітності, ультразвукова діагностика органів малого таза.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Дерматовенеролог
21 рік досвіду
Лікар дерматовенеролог вищої категорії. Проводить діагностику шкірних новоутворень, кріодеструкцію, електрокоагуляцію і лікування інфекцій що передаються статевим шляхом. Закінчив Сумський державний університет, медичний факультет.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, мамолог
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в області гінекології, надає послуги з проведення УЗД черевної порожнини, малого таза, а також для вагітних. Веде консультативні прийоми гінеколога, займається веденням вагітності, проводить діагностику і лікування запальних та інфекційних захворювань жіночої репродуктивної системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Акушер-гінеколог
Доктор Крушинська Олена Юзефівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Надає пацієнтам консультації щодо проблем зачаття і плануванні вагітності. Лікує захворювання жіночої репродуктивної системи. Курирує здоров'я пацієнтки протягом всієї вагітності. Надає допомогу під час пологів, консультує молоду маму в післяпологовий період.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Гінеколог, Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар-акушер-гінеколог займається питаннями репродуктології, безпліддям і невиношуванням дитини у жінок з патологічними порушеннями. Веде прийом і огляд пацієнтів, здійснює супровід при вагітності, призначає діагностичні дослідження і терапію при захворюваннях. Автор 20 наукових статей. Пройшла стажування за кордоном. Складається в Українській асоціації репродуктивної медицини і Європейському співтоваристві репродукції людини і ембріології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог
Лікар здійснює ведення фізіологічної вагітності, а також вагітності з високим ступенем ризику. Виконує повний обсяг гінекологічних оперативних втручань лапаротомним доступом. Проводить реконструктивно-пластичні операції в гінекології. Надає оперативну допомогу при пологах.
Акушер-гінеколог, репродуктолог, ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар медичних наук, акушер-гінеколог вищої категорії, надає послуги з ведення пологів при тяжкому перебігу вагітності, виконує кесарів розтин, проводить малі гінекологічні операції. Обстежує безплідні подружні пари з метою виявлення причин патології, виконує інсемінацію за допомогою сперми стороннього донора або чоловіка пацієнтки. Володіє методикою проведення абортів вакуумним способом. Виконує гистероскопию, лапароскопію, пункцію кіст яєчників.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, онкогінеколог
Доктор Белобородова Елена Рудольфовна специализируется в лечении гинекологических заболеваний. Проводит плановые осмотры, используя кольпоскопию. Консультирует пациенток при проблемах с репродуктивной системой. Медикаментозно лечит вагинит, кандидоз и ряд ЗППП. Назначает хирургическое вмешательство при патологиях развития тканей матки. Оказывает услуги индивидуального подбора контрацептивных средств.
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог другої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на онкогінекології, проводить пластику жіночих статевих органів. Виконує весь спектр досліджень для постановки діагнозу, включаючи огляд за допомогою кольпоскопа, біопсію, УЗД, а також діагностичне вишкрібання. Застосовує медикаментозну терапію і радіохвильове лікування. Лікує запальні процеси, пухлини, віруси. Крім того, проводить консультації, підбирає засоби контрацепції, оглядає в плановому порядку.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Гінеколог, Акушер-гінеколог, Репродуктолог
21 рік досвіду
Доктор Багатько Ольга Володимирівна займається профілактикою і лікуванням патологій в області гінекології, акушерства, проводить медичний супровід вагітності. Веде прийом і огляд пацієнтів, призначає діагностичні дослідження і медикаментозне лікування. Має першу категорію кваліфікації в області репродуктології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8