Лікарі гепатологи в Києві (метро Палац спорту)

Анастасія
Дуже приємно мати справу з професіоналами. Дуже задоволена Вашими врачами та обслуговуванням. Потрапляла до різних спеціалістів та була задоволена рекомендаціями, які вони давали. Так тримати! Рекомендую Вас всім своїм знайомим.
31 серпня '18 г.
Юра Т.
Всё было супер. Пошел на поправку. спасибо врачу
22 грудня '18 г.
Терапевт, гастроентеролог
Юлія Олександрівна - практикуючий фахівець, що застосовує сучасні методики діагностування та лікування пацієнтів з хворобами терапевтичного, а також гастроентерологічного профілю. Лікар складає індивідуальні схеми лікування на основі комплексної оцінки стану здоров'я пацієнт. Володіє англійською мовою, здійснює прийом іноземних пацієнтів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-02
Терапевт, ревматолог
21 рік досвіду
Уляна Ігорівна постійний учасник лекцій, майстер-класів, є співавтором посібника «Принципи формулювання діагнозів у практиці сімейного лікаря» . Застосовує сучасні методи діагностики і лікування широкого спектру захворювань внутрішніх органів. Володіє англійською мовою, здійснює прийом іноземних пацієнтів.
Записатися на прийом3 онлайн записи