Лікарі психологи в Києві (метро Палац спорту)

Елена разрушила во мне все стереотипы об онлайн консультациях. Консультируюсь онлайн 2 месяца и могу сказать, что это абсолютно ничем не отличается от личных встреч. За это время я сама себя не узнаю, и стала видеть даже совсем другое отражение в зеркале, полюбила себя и очень благодарна Елене за это!
03 квітня '21 г.
Евгения
Перед терапией с Ольгой лежала в нескольких стационарных клиниках, обращалась в другие центы, ходила на терапию к нескольким психотерапевтам с разными подходами, достаточно длительное время это все мне не помогало, а с Ольгой уже с первых сессий мы копнули очень глубоко. Я понимаю, что процесс терапии будет относительно длительным, но уж сейчас я не переедаю и чувствую себя увереннее, чего у меня не было на протяжении долгих лет
10 квітня '21 г.
После консультации с Ольгой мы стали лучше понимать нашего ребенка, как лучше реагировать на некоторые моменты в ее поведении, нашли общий язык с дочерью. Очень благодарны, от всей души!
18 березеня '21 г.
Психолог, психотерапевт
Спеціаліст проводить психологічні консультації. Консультує з питань залежностей. Лікує компульсивне та тривожне переїдання, булімію, анорексію, панічні атаки, безсоння, тривожність та нервозність. Працює з заниженою самооцінкою. Спеціалізується на сімейно-шлюбному консультуванні.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Психолог
Спеціаліст допомагає пацієнтам з психосоматичними розладами, депресією, тривогою, нервозністю та фобіями. Працює над емоційним вигоранням, міжособистісними та дитячо-батьківськими відносинами. Є членом українського психоаналітичного союзу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Психолог
Ольга Володимирівна, має вищу психологічну освіту, працює з різними психосоматичними розладами які найчастіше пацієнт вважає хворобою, також комплексна робота з усіма емоційними станами, такими як тривожність, страх, фобії, панічні атаки, емоційне вигорання та робота з самооцінкою. Сімейні відносини та будь-які інші психотерапевтичні запити які цікавлять клієнта. Прийом очно і онлайн. Ведення клієнта від початку до позитивної динаміки та кардинальних змін. Використовує методику розстановок, дихання, медитацію, розбір за допомогою допоміжних технік та інші методики які будуть сприяти полегшенню стану пацієнта.
Невролог
Ірина Валентинівна лікар вищої кваліфікаційної категорії. Додатково отримала спеціалізацію з санології та психіатрії. Застосовує індивідуальний психологічний підхід до кожного пацієнта. Раціонально призначає додаткові методи дослідження (зокрема МРТ, ЕНМГ, УЗД ). В 2023 році пройшла тренінг з оволодінням практичних навичок “ УЗД діагностика суглобів і нервів верхніх та нижніх кінцівок з навігаційним блоком” , навчання в Школі Паркинсонолога ( організованої міжнародною фарм компанією Асіно ), Участь у 36th ECNP Congress 7-10 October 2023,Barcelona,Spain. Загалом в 2023 році отримала більше 200 балів в професійному портфоліо Лікар доказової медицини.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Психолог, Психотерапевт
Доктор Єлісєєва Галина Борисівна надає послуги психологічної допомоги. Проводить консультативні, а також регулярні, сеанси психотерапії. Допомагає позбутися від тривоги і нав'язливості, лікує фобії і панічні атаки. Для лікування звертається до класичного психоаналізу, а також нетрадиційним методикам. Застосовує гіпноз і арт-терапію.
Психолог, Психотерапевт
Лікар-психіатр вищої кваліфікаіцонной категорії, має також першу категорію кваліфікації в області психотерапії. Кандидат медичних наук, займається лікуванням стресів і депресії. Надає послуги консультування, сеансу психотерапевта, постановки діагнозу. Лікує такі розлади, як анорексія і булімія, фобії, тривожні і нав'язливі стани, обсесивно-компульсивний розлад. Приймає пацієнтів з неврозами, панікою і порушеннями свідомості, якщо тільки вони не викликані неврологічними патологіями. Складається в декількох психіатричних асоціаціях, включаючи Асоціацію психіатрів України.