Лікарі андрологи в Києві (метро Дорогожичі)

Оля
Решила обратиться к Ирине Владимировне, прочитав отзывы и теперь, с удовольствием, оставлю свой: Рекомендую. Однозначно. Внимательный доктор, который болеет за свое дело и делает его "на отлично"! Спасибо большое Ирине Владимировне!
30 листопада '-1 г.
Сергей
отличный знающий врач. Были на приеме наблюдала жену до родов
10 травня '17 г.
Аня
Диагностику проводит качественно, вообще ничего плохого сказать не могу. Рекомендую этого врача
08 січня '17 г.
Усією сім'єю висловлюємо вдячність лікареві із золотими руками і золотим серцем - ІРИНІ ВОЛОДИМИРІВНІ БАБЕНКО за професіоналізм, підтримку, співпереживання, позитив і впевненість, якими вона заряджає. Ірина Володимирівна - перший лікар, до якого я потрапила на консультацію з питань ЕКЗ, і після розмови з Іриною Володимирівною і порад, які вона мені дала, вирішила, що сенсу йти до інших лікарів, в інші клініки немає. Хоча шлях до вагітності був нелегкий, завдяки підтримці Ірини Володимирівни у нас все вийшло. Сподіваюся, мій відгук допоможе іншим жінкам, які як і я колись, стоять перед вибором лікаря. Бажаємо Ірині Володимирівні сил, успіхів у її нелегкій професії і вдячних пацієнтів!
12 вересня '16 г.
Ендокринолог, Андролог, Лікар ультразвукової діагностики
Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії. Володіє 7 науковими роботами та має один патент України.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог діагностує хвороби жіночої статевої сфери. Звернутися до Бабенко І. В. слід при виникненні таких симптомів, як виділення зі статевих органів, ниючих, різких і тягнуть болю внизу живота, при свербінні і т.п. Лікар займається лікуванням безпліддя, володіє допоміжними репродуктивними технологіями. Володіє методами оперативної та ендоскопічної гінекології.
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні) м.Дорогожичі206м.Лук'янівська238
Уролог-андролог, лікар УЗД
Євген Євгенович володіє всіма техніками консервативної і оперативної урології: діагностика та лікування захворювань, які передаються статевим шляхом, видалення гострих кондилом за допомогою лазерної хірургії, володіє навичками комплексного лікування простатиту з застосуванням магнітно-лазерної методики.
Уролог, андролог
Лікар-уролог вищої категорії. Займається діагностикою та лікуванням еректильної дисфункції, прискореного сім'явиверження та ін. Спеціалізується на профілактиці і лікуванні хронічних простатитів, уретритів, захворювань, які передаються статевим шляхом, циститів, аденоми передміхурової залози, хвороб нирок.
Андролог, уролог
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії Хрящев Костянтин Юрійович займається хворобами чоловічої статевої системи. Сертифікований як уролог і андролог. Надає консультації в якості лікаря обох спеціалізацій. Надає послуги діагностики недуг за допомогою огляду і біопсії. Лікує простатит і уретрит. Також досліджує питання безпліддя у чоловіків. Приймає пацієнтів з дисфункцією яєчників.
Дніпро вул. 25-ої Січеславської Бригади (Рибінська), 119-120 м.Вокзальна9217
Уролог, Андролог
Доктор Куценко А. О. спеціалізується на діагностиці, профілактиці і терапії захворювань чоловічої сечостатевої сфери. Доктор займається лікуванням інфекційних і запальних недуг, вивчає механізми розвитку безпліддя. Також лікар проводить корекцію кріптозоосперміі за допомогою гормональної терапії. Володіє методиками інструментальної діагностики (контактної літотрипсії, цистоскопії, стенірованія сечоводів і т. Д.). Виконує малі оперативні втручання в області сечовивідних органів.
Андролог, сексолог, уролог
Спеціалізуючись на урології та андрології, лікар Ноцек має великий досвід у лікуванні неспецифічних запальних захворювань, чоловічої неплідності, сечокам'яної хвороби, еректильної дисфункції, передчасної еякуляції, хвороби Пейроні та багатьох інших станів. З високим професіоналізмом виконує різноманітні операції, включаючи обрізання, варикоцелеектомію, гідроцелеектолію, пластику білочної оболонки та операції з протезування статевого члена. Особливо варто відзначити його експертизу в естетичних операціях статевого члена та хірургічній чоловічій контрацепції.