Лікарі пластичні хірурги в Києві (метро Дорогожичі)

Отличный специалист!!! Делала у неё грудь! Отличное отношение, очень лучезарный, приятный ,добрый, внимательный врач.
30 листопада '-1 г.
Я впечатлена и восхищена доктором Варсик Ашотовной, к которой обратилась с вопросом маммопластики. Все проведено на высшем уровне: начиная с первичной консультации и рекомендациями по выбору способа маммопластики, подбором имплантов. Операция для меня прошла не заметно: уснула на операционном столе и проснулась в палате. На протяжении периода реабилитации по каждому обращению с консультационным вопросом, получала доступные рекомендации. И да! Результат не заставил себя долго ждать! Это как перевоплощение! Теперь я наслаждаюсь внешним видом своей новой груди, довольна и счастлива! Огромная благодарность доктору!
30 листопада '-1 г.
Очень стеснялась своей проблемы, но решилась обратиться к доктору Дадаян и не пожалела. Корректный подход, понятные объяснения, аккуратная работы – это именно то, что мне больше всего понравилось в работе этого врача. Если снова понадобиться пластика, приду именно к ней.
05 березеня '19 г.
Вчера делала блефаропластику к клинике Олега Колибабы. В первою очередь хочу выразить большую благодарность моему художнику и волшебнику Гришаю Сергею Евгеньевичу. Операция прошла успешно, но окончательный результат можно оценить через несколько дней. Но даже сейчас на второй день, не смотря на синяки и отеки, я понимаю что всё будет хорошо! Мой анастезиолог сделал прекрасный наркоз, так же профессионал своего дела! Не было страшно ни капельки рядом с такими докторами. Кто ещё думает и выбирает, смело обращайтесь в эту клинику. Мне есть с чем сравнивать и поверьте, что здесь Вы найдёте понимание, теплоту, профессиональную помощь без навязывания лишних услуг, начиная от ресепшн, где вас встретят приятные и вежливые девочки, внимательно выслушают все ваши пожелания и сделают всё для того чтобы вы получили исчерпывающие ответы на все вопросы, запишут и организуют консультацию доктора. Ну и конечно молодец и большой профессионал своего дела директор этой клиники, чьё имя она носит, Олег Анатольевич Колибаба. Он подобрал себе отличную команду и умело руководит всем процессом. Я очень довольна что познакомилась со всеми Вами и надеюсь что и дальше вы будите рядом в нужные и не простые дни моей жизни! Так же всем рекомендую косметолога Светлану, она грамотный специалист и в клинике можно сделать много процедур, которые не допустимы в косметических салонах! Спасибо, дорогие мои, за ваш труд! Ирина.
30 листопада '-1 г.
Лікар-хірург, естетичний, пластичний хірург, фахівець з пересадки волосся, флеболог
Лікар-хірург, пластичний хірург, спеціаліст по пересадці волосся. Учасник Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ). Має 11 патентів України на корисну модель Понад 14 друкованих публікацій, 4 доповіді на міжнародних конференціях з пластичної та судинної хірургії.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-03
Хірург, пластичний хірург
Доктор Дадаян Варсік Ашотовна — пластичний хірург. Протягом 13 років займається контурної і інтимної пластикою. Володіє навичками ліпосакції жирових відкладень. Видаляє грижі, доброякісні новоутворення. Прийом веде за записом. Спеціалізується в області загальної хірургії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Пластичний хірург
Пластичний хірург вищої лікарської категорії, надає послуги корекції молочних залоз, контурної пластики. Оперативним шляхом лікує ожиріння. Виконує підтяжку обличчя. Проводить операції з корекції століття, носа, вушних раковин, шиї. Крім того, видаляє злоякісні новоутворення.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Отоларинголог, Хирург, Пластичний хірург
Врач надає широкий спектр послуг за виготовленням: отоларингологія, хірургія та пластичесркая пластична На протязі 33 років успішно проводить пластику носа, корекція кончика. Действующий член Международного общества эстетических пластических хирургов. Систематично навчається в наукових зборах та конференціях з питань пластичної хірургії іо пластичної хірургії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Пластичний хірург, хірург
Лікар-хірург першої категорії, пластичний хірург, кандидат медичних наук. Провідний спеціаліст з пластичної та реконструктивної хірургії. Спеціаліст з проведення реконструктивних і естетичних операцій, в тому числі пластики грудей, лазерної ліпосакції, реконструкції пластики носа, естетичної підтяжки обличчя і ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Хірург, Дитячий хірург, Проктолог, Флеболог, Пластичний хірург
Автор 20 друкованих праць, співавторство в 6 монографіях, автор 6 патентів на винаходи в хірургії.
Мамолог, онкохірург, пластичний хірург
Пластичний хірург , що проводить операції на обличчі та тілі. Автор понад 10 наукових робіт
Записатися на прийом2 онлайн записи
Пластичний хірург
Пластичний хірург, провідний фахівець з блефаропластики, ринопластики, ліпосакції. Спеціаліст з апаратної хірургії BodyTite та FaceTite
Хірург, загальний хірург, пластичний хірург
Спеціалізується на пластичній хірургії. Проводить пластичні операції на обличчі та тілі.
Пластичний хірург
Лікар спеціалізується в області пластичної хірургії. Виконує верхню та нижню блефаропластику, мініабдомінопластику, маммопластику, хейлопластику. Проводить малі хірургічні операції, підтяжку обличчя, тредліфтінг, видалення жирових тел Біша. В роботі використовує апаратні методики.
Записатися на прийом1 онлайн запис