Лікарі проктологи в Києві (метро Дорогожичі)

Наталья Чурпита
Вдячна Тарасюку Геннадію Філіповичу за майстерність, чудові людські якості. Він зробив мені пахову грижу. Шов охайний. Реабілітувалася гарно і швидко. Рекомендую його знайомим і члени сім'ї звертаються до нього при потребі.
30 листопада '-1 г.
Дуже хороший лікар, фахівець своєї справи! Дуже сподобався, чудово розуміється у своїй сфері діяльності. Все по справі, все розписує, а не як попало. Лікування ефективне, та швидко допомагає. Уже через декілька днів відчула поліпшення.
10 лютого '20 г.
Юлія
Юрій Олексійович уважний і професійний лікар. Виразно і дохідливо пояснив у чому проблема і провів якісну діагностику. Після запропонованого лікування, моя дитина швидко пішла на поправку. Щиро вдячна Вам, за всі зусилля що Ви приклали!
26 лютого '20 г.
Валерий
Тарасюк Г. Ф. очень хороший специалист своего дела. Обращался два раза, помог избавится от геморроя.Огромное ему спасибо.
30 листопада '-1 г.
Хірург, проктолог
Геннадій Пилипович є спеціалістом з малоінвазивної та естетичної проктології. Досконало володіє сучасним методом безопераційного лікування внутрішнього геморою - методом латексного лігування. Проводить висічення зовнішнього геморою за допомогою лазерної хірургії. Видаляє новоутворення аноректальної області, поліпи, анальні тріщини за допомогою радіохвильової та лазерної хірургій. Допомагає пацієнтам позбавитися таких проблем як ліпоми, атероми, бородавки, папіломи, новоутворення шкіри, утворення підшкірної жирової клітковини, врослі нігті та інших.
Хірург, Дитячий хірург, Проктолог, Флеболог, Пластичний хірург
Автор 20 друкованих праць, співавторство в 6 монографіях, автор 6 патентів на винаходи в хірургії.