Глєбов Антон Сергійович

Уролог
Кандидат медичних наук
Лікар Глєбов Антон Сергійович спеціалізується в області урології, кандидат медичних наук. Надає консультації щодо всіх проблем сечостатевої системи чоловіка і сечовидільної системи жінки. Дає рекомендації з вибору оптимальних методів лікування та попередження урологічних захворювань. Звертає на необхідні діагностичні та лікувальні процедури, виконує розшифровку лабораторних та інструментальних досліджень, здійснює постановку діагнозу.

Лікар працює в клініках:
Київ наб. Дніпровська, 26 І м.Осокорки21м.Славутич123
Київ вул. Данила Щербаківського, 52 м. Нивки1811м.Сирець3012

Игорь
Обратился к доктору Глебову за консультацией по поводу дальнейшего лечения. Мне настоятельно рекомендовали делать операцию. Я сомневался и всячески оттягивал этот момент. Антон Сергеевич изучил историю болезни от А до Я, все лабораторные и аппаратные обследования, квалифицированно ответил на вопросы и разрешил все мои сомнения. Я рад, что прислушался к мнению такого профессионала.
Сергей
Я проходил лечение по поводу простатита. Так получилось, что сначала у одного врача, а потом у другого, который кардинально изменил схему лечения. Я доволен, что обратился за профессиональной помощью к Глебову. Он помог откорректировать мое лечение, и лечение принесло желаемый результат.
Виктор
Антон Сергеевич - это один из лучших врачей! Рекомендую!
Игорь
Настоящий профессионал, рекомендую..., как одного из лучших ...

• 2006 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця;
  • 2008 р. — інтернатура на кафедрі урології Жовтневої клінічної лікарні;
  • 2010 р. — клінічна ординатура на кафедрі урології Жовтневої клінічної лікарні.

• Член Європейської, Української та Міжнародної асоціації урології.

Додаткова інформація

• Бере участь в міжнародних клінічних дослідженнях;
  • є володарем сертифікатів GCP (Good Clinical Practice);
  • автор і співавтор понад 30 друкованих наукових робіт.

Лікар-уролог надає послуги

• проводить діагностичні процедури нирок, сечового міхура, передміхурової залози, яєчок і придатків;
  • урофлоуметрія;
  • уретроскопія;
  • цітоскопія,
  • уретероскопія;
  • лапароскопічна та ендоскопічна хірургії;
  • малоінвазивні методи хірургічного лікування урологічних захворювань.

Лікар-уролог займається лікуванням захворювань

• лікування запальних захворювань сечовивідних органів у чоловіків;
  • лікування ІПСШ;
  • лікування захворювань чоловічих статевих органів.