Лікарі педіатри в Києві (метро Дорогожичі)

Отличный доктор. Грамотный специалист.
30 листопада '-1 г.
влад
Светлана Сергеевна спасибо большое ВАМ за помощь очень благодарен
23 травня '17 г.
Лариса
Не боюсь в этом признаться, но мы с большим уважением и любовью относимся к нашему педиатру Ильиной Галине Леонидовне. Она, как заботливая мамочка опекает всех малышей, следит за своевременной вакцинацией, контролирует правильность введения прикорма. Думаю меня поддержат многие родители.
17 лютого '17 г.
У дочи были проблемы с пищеварением. Нам посоветовали обратиться к Казак Светлане Сергеевне. Это опытнейший и очень внимательный доктор. Мы прошли полный курс лечения у Светланы Сергеевны и от проблем остались лишь воспоминания. Теперь будем обращаться разу к Казак – отличный врач.
11 лютого '17 г.
Педіатр
Дитячий лікар вищої кваліфікаційної категорії лікує малюків від народження і до вісімнадцяти років. У ранньому віці контролює процеси розвитку, введення прикорму, становить календар щеплень. Консультує батьків з приводу догляду за дитиною, підвищує медичну грамотність. Оглядає малюків з симптоматикою алергічних реакцій, призначає необхідну терапію. Також лікує скарлатину, грип, дисбактеріоз, вітрянку і краснуху.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Консультація 2000 грн.
Педиатр
Викликати лікаря додому
Ембріолог
Лікар спеціалізується у галузі ембріології. Займається підготовкою сперми для внутрішньоматкової інсемінації, ЕКЗ та ІКСІ. Проводить вітрифікацію ооцитів та ембріонів, оцінку сперми та її вітрифікацію. Підготовляє ембріони до генетичного дослідження (лазерний хетчінг, біопсія бластомерів та трофектодерми).