Сімейні лікарі в Києві (метро Дорогожичі)

Неодноразово ходжу до цього лікаря, разом з дитиною. Спочатку була недовіра, новий спеціаліст все ж таки, але думаю, це - шаблон. І я не помилився, лікар дійсно віртуоз своєї справи. На мій погляд, Наталія Олександрівна дуже компетентна.
20 лютого '20 г.
Рима
Дуже уважна при огляді. Все пояснює. Добре налагоджує контакт з дитиною. Чую про неї тільки найкращі відгуки. Дякуємо. Плануємо і надалі звертатися з питань здоров'я нашої донечки. Роботою лікаря повністю задоволені! Рекомендую!
21 березеня '20 г.
Света
Наблюдаемся у Марины Дмитриевны с ребенком уже несколько лет. Врач квалифицированная, назначает эффективное лечение.
19 січня '20 г.
Сімейний лікар, Дієтолог, Терапевт
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні різних хвороб у дорослих і дітей. Консультує з приводу вакцинації, правильного раціону харчування. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, грип, цистит, гастрит, риніт, бронхіальну астму. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Лікар загальної практики, сімейний лікар
Доктор проводить консультативний прийом, займається призначенням та розшифровкою лабораторних досліджень, призначає лікування, відстежує динаміку одужання. Має навички проведення лікувальних блокад (паравертебральні підшкірні).
Гастроентеролог, сімейний лікар
Сімейний лікар
Лікар загальної практики, сімейної медицини. Вищої категорії.
Лікар загальної практики, кардіолог
21 рік досвіду
Лікар загальної практики, кардіолог.
Лікар загальної практики, сімейний лікар
41 рік досвіду
Займається лікуванням захворювань внутрішніх органів, таких як ГРВІ, грип, трахеїт, ларингіт, бронхіт, пневмонія, ВСД, гіпертонічна хвороба, гастрит, цистит, оніхомікози.
Лікар загальної практики сімейної медицини, Терапевт
Відповідальна до виконання своїх обов’язків. Уважна, чесна, емпатійна.