Лікарі дієтологи в Києві (метро Дорогожичі)

Отличный врач, оперировалась у него в 2011г. и с тех пор наблюдаюсь. Все хорошо!
30 листопада '-1 г.
Неодноразово ходжу до цього лікаря, разом з дитиною. Спочатку була недовіра, новий спеціаліст все ж таки, але думаю, це - шаблон. І я не помилився, лікар дійсно віртуоз своєї справи. На мій погляд, Наталія Олександрівна дуже компетентна.
20 лютого '20 г.
Рима
Дуже уважна при огляді. Все пояснює. Добре налагоджує контакт з дитиною. Чую про неї тільки найкращі відгуки. Дякуємо. Плануємо і надалі звертатися з питань здоров'я нашої донечки. Роботою лікаря повністю задоволені! Рекомендую!
21 березеня '20 г.
анна
доктор лучший! грамотный, человек взвешенный, просто если б таких было побольше у нас не было больных и залеченных пациентов !
04 травня '17 г.
Хірург-ендокринолог
Закінчив Український Державний університет, лікувальна справа (1993).Лікар-хірург-ендокринолог вищої категорії, д.м.н., Заслужений лікар України. Стаж: 31 рік.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-03
Сімейний лікар, Дієтолог, Терапевт
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні різних хвороб у дорослих і дітей. Консультує з приводу вакцинації, правильного раціону харчування. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, грип, цистит, гастрит, риніт, бронхіальну астму. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9