Лікарі отоларингологи в Києві (метро Дорогожичі)

Сергей
У Олега Анатольевича просто золотые руки. Исправлял у него после травмы перегородку носа. Случай был тяжелый, но он сделал все прекрасно. Даже не заметно, что была операция какая-то, все ровно и без следов. Рекомендую обращаться.
04 липня '18 г.
Оля
Как-то я все-таки решилась на коррекцию кончика носа. Очень боялась, но Олег Анатольевич сделал все на высшем уровне. Не осталось ни единого шрамика, качественная работа. И отдельное спасибо за профессиональный подход к пациентам.
29 червеня '18 г.
Нина
Вячеслав Валентинович помог восстановить слух, хотя я думала, что уже ничего не поможет. Благодарна от всей души.
03 грудня '16 г.
Роман
Спасибо за проведенное лечение.
09 листопада '16 г.
Отоларинголог, Хирург, Пластичний хірург
Врач надає широкий спектр послуг за виготовленням: отоларингологія, хірургія та пластичесркая пластична На протязі 33 років успішно проводить пластику носа, корекція кончика. Действующий член Международного общества эстетических пластических хирургов. Систематично навчається в наукових зборах та конференціях з питань пластичної хірургії іо пластичної хірургії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
31 рік досвіду
Лікар-отоларинголог вищої категорії, виконує процедури по гірудотерапії, тімпанометрії, аудіометрії. Доктор Лісневич В.В. проводить пневмомассаж барабанної перетинки, промиває додаткові пазухи носа, видаляє сірчані пробки, робить масаж піднебінних мигдалин.
Отоларинголог
Провідний спеціаліст в області фоніатрії та аудіології в країні, веде консультативний прийом пацієнтів із захворюваннями ЛОР-органів. Володіє сучасними прогресивними методами лікування. Головний науковий співробітник, керує групою фониатрии лабораторії професійних порушень голосу і слуху «Інституту отоларингології ім. проф. Коломійченка НАМН України », є членом спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських і докторських дисертацій за спеціальністю« оториноларингологія».
Отоларинголог
Висококваліфікований фахівець в області діагностики і лікування захворювань ЛОР-органів.
Отоларинголог
Лікар Отаринголог. Закінчила Запорізький медичний інститут, інтернатуру проходила на базі Олександрівської міської лікарні №1.