Лікарі венерологи в Києві (метро Дорогожичі)

Оля
Решила обратиться к Ирине Владимировне, прочитав отзывы и теперь, с удовольствием, оставлю свой: Рекомендую. Однозначно. Внимательный доктор, который болеет за свое дело и делает его "на отлично"! Спасибо большое Ирине Владимировне!
30 листопада '-1 г.
Рекомендую. Врач объясняет все по факту. Прошла неделя, и уже виден результат назначенного лечения! Что очень радует)
13 вересня '17 г.
Сергей
отличный знающий врач. Были на приеме наблюдала жену до родов
10 травня '17 г.
Усією сім'єю висловлюємо вдячність лікареві із золотими руками і золотим серцем - ІРИНІ ВОЛОДИМИРІВНІ БАБЕНКО за професіоналізм, підтримку, співпереживання, позитив і впевненість, якими вона заряджає. Ірина Володимирівна - перший лікар, до якого я потрапила на консультацію з питань ЕКЗ, і після розмови з Іриною Володимирівною і порад, які вона мені дала, вирішила, що сенсу йти до інших лікарів, в інші клініки немає. Хоча шлях до вагітності був нелегкий, завдяки підтримці Ірини Володимирівни у нас все вийшло. Сподіваюся, мій відгук допоможе іншим жінкам, які як і я колись, стоять перед вибором лікаря. Бажаємо Ірині Володимирівні сил, успіхів у її нелегкій професії і вдячних пацієнтів!
12 вересня '16 г.
Дерматовенеролог
Лікар дерматовенеролог першої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування гострих патологій: алергодерматози, кропив'янка, Токсидермія ін. Лікування грибкових, вірусних і паразитарних захворювань. Діагностика і лікування хронічних захворювань: псоріаз, екзема, нейродерміт, розацеа, себорейний дерматит, червоний плоский лишай, вугровий хвороба, періоральний дерматит, демодекс-фолікуліт, піодермії та ін. Закінчила Національний Медичний Університет імені О.О.Богомольця.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог діагностує хвороби жіночої статевої сфери. Звернутися до Бабенко І. В. слід при виникненні таких симптомів, як виділення зі статевих органів, ниючих, різких і тягнуть болю внизу живота, при свербінні і т.п. Лікар займається лікуванням безпліддя, володіє допоміжними репродуктивними технологіями. Володіє методами оперативної та ендоскопічної гінекології.
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні) м.Дорогожичі206м.Лук'янівська238
Дерматовенеролог, дитячий дерматолог, дерматокосметолог
Лікар проводить діагностику і лікування різних шкірних захворювань (алергічної, бактеріальної, вірусної, грибкової чи неуточненої етіології) у дорослих і дітей з грудного віку, а також захворювань, які передаються статевим шляхом, діагностику новоутворень шкіри, дерматоскопію, видалення доброякісних новоутворень шкіри. У роботі використовує ін’єкційні і апаратні методики оздоровлення і омолодження шкіри (біоревіталізація, мезотерапія), пілінг, масаж обличчя.