Сторінка 6. Лікарі в Києві (метро Деміївська)

Аліна
Іванів Галина Миколаївна, найкращий акушер-гінеколог. Перший раз в житті я потрапила дійсно до спеціаліста. Прийшовши на прийом, було зроблено повний огляд та УЗД. Взяла мазки. Чітко все пояснювала, дала поради щодо покращення жіночого здоров‘я. Отримавши результати аналізів, було виявлено інфекції, які тяжко лікуються. Іванів Г.М. назначила лікування яке тривало понад 1 місяць. Після лікування ми зробили повторні аналізи. Через декілька діб отримали хороші результати, де було чітко вказано, що лікування пройшло успішно. Раджу всім цього лікаря. Для себе зробила виняток, що якщо потрібно до гінеколога , то це має бути тільки Іванів Галина Миколаївна.
24.03.2017
У Иванив Галины Николаевны я лечила дисплазию шейки матки. Это не хорошее заболевание, грозит ужасными последствиями. Поэтому я отнеслась серьёзно к лечению. Добросовестно прошла длительный курс лечения. Терапия дала позитивные результаты. Моё состояние улучшилось. Продолжаю наблюдаться у этого врача.
17.03.2017
Когда почувствовала дискомфорт в области половых органов, записалась на прием к Галине Николаевне. Она меня осмотрела, взяла мазок на флору, сделала УЗИ органов малого таза. После всего этого она поставила диагноз «воспаление левого яичника». Галина Николаевна сразу назначила лечение. Курс лечения пройдён, я теперь здорова.
30 листопада '-1 г.
К Манжалий я попала на прием совершенно случайно. Теперь считаю, что мне очень повезло. Элина замечательный гастроэнтеролог, помогла мне быстро избавиться от недуга, от которого я страдала два месяца.
05 грудня '16 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець. Надає консультаційні послуги. Діагностує і лікує запальні, інфекційні та пухлинні захворювання жіночої статевої сфери. Особливу увагу приділяє лікуванню патологій шийки матки - ерозії, дисплазії. Володіє сучасними методиками їх усунення. Проводить УЗД органів малого таза. Бере мазок на флору.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Гастроентеролог
Лікар - гастроентеролог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізуються на лікуванні захворювань органів травлення та печінки: хронічного панкреатиту і холециститу, дисфункцій жовчного міхура, жировій інфільтрації печінки, гепатитів різної етіології, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, цирозів і їх ускладнень, а також хронічного коліту, неспецифічного виразкового коліту та хвороби Крона, синдрому роздратованого кишечника і глистових інвазій.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-19
Консультація 2000 грн.
Ендокринолог, Дієтолог
Лікар Михайленко Олена Юріївна — ендокринолог, дієтолог. Спеціалізується на захворюваннях щитовидної й підшлункової залози. Проводить комплексну терапію цукрового діабету та інших ендокринних порушень. Допомагає у складанні індивідуальних графіків харчування. Проводить ранню діагностику захворювань. Бере активну участь у телевізійних передачах.
Консультація 2000 грн.
Уролог
Спеціаліст в області лікування захворювань сечовивідних шляхів, захворювань чоловічої репродуктивної системи. Володіє навичками проведення широкого спектру урологічних маніпуляцій.
Пластичний хірург, Хірург
У компетенції фахівця хірургічні та пластичні операції різного рівня складності.
Ендоскопіст
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює діагностику і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту за допомогою ендоскопічного обладнання. Займається видаленням поліпів у кишечнику. Виконує лігування варикозно розширених вен стравоходу. Виїжджає додому до пацієнтів. Регулярно підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40 м.Деміївська308м. Васильківська2610м.Либідська507
Флеболог
Спеціаліст займається лікуванням і діагностикою захворювань в області флебологии. Проводить такі реконструктивні операції на артеріях нижніх кінцівок, сонних артеріях, аорті, як шунтування артерій, ендартеректомія з сонних артерій, протезування аорти. Займається також лікуванням варикозу, тромбозу, флебіту, тромбофлебіту. Проводить такі процедури, як склеротерапія, мініфлебектомія, радіочастотна абляція вен, ендовенозная лазерна коагуляція.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-19
Мамолог, онколог
Лікар Тараненко Юлія Юріївна спеціалізується в області мамології. Займається консультуванням, оглядом хворих і встановленням діагнозу. Оцінює стан молочних залоз, перевіряє їх на наявність злоякісних новоутворень. За свідченнями призначає додаткові діагностичні дослідження. Надає послуги лікування маститу і лактостазу. Виконує процедуру розціджування молочних залоз у разі застою молока у протоках годуючої пацієнтки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Косметолог
Врач-косметолог, специалист по лазерной косметологии, проводит прием и консультации пациентов по вопросам лазерной терапии, омоложения и оздоровления внешнего состояния кожного покрова. Применяет на практике профилактические меры по предотвращению кожных заболеваний.
Хірург, онкохірург
Лікар спеціалізується в галузі хірургії та онкохірургії. Виконує лапароскопічні операції на печінці, підшлунковій залозі та жовчних протоках, стравоході, шлунку. Відвідує щорічні курси підвищення кваліфікації Європейських хірургічних товариств.
Консультація от 900 грн.