Тараненко Юлія Юріївна

Мамолог, онколог
Лікар вищої категорії
Лікар Тараненко Юлія Юріївна спеціалізується в області мамології. Займається консультуванням, оглядом хворих і встановленням діагнозу. Оцінює стан молочних залоз, перевіряє їх на наявність злоякісних новоутворень. За свідченнями призначає додаткові діагностичні дослідження. Надає послуги лікування маститу і лактостазу. Виконує процедуру розціджування молочних залоз у разі застою молока у протоках годуючої пацієнтки.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Велика Васильківська, 92 м.Олімпійська62м.Палац Україна125м.Печерська32*

Катя
К маммологу Тараненко Юлии Сергеевны попала, когда кормила грудью своего ребенка.Вышло так, что появился застой молока в груди, а Юлия Юрьевна помогла расцеживанию молока, тем самым устранила застой и избавила от боли и дальнейших проблем с грудью. Очень хороший , внимательный врач. Всегда поможет, даст совет. Рекомендую.
Очень рада, что попала на пием именно к Юлии Юрьевне. Благодаря ей удалось выявить болезнь на ранней стадии развития и начать лечение вовремя. Огромное спасибо!
Раиса
Было приятно общаться с Юлией Юрьевной. К счастью, доктор развеяла мои страхи и сомнения, а потом еще и научила методам самообследования груди. Рекомендую!
Надежда
Девочки, советую этого доктора. Хороший внимательный маммолог

• 1991 р. — Київський медичний інститут №2, спеціальність «Медична сестра».
  • 1997 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, лікувальний факультет.
  • 1998 р. – інтернатура на базі Київського онкологічного центру, спеціальнісь «Загальна онкологія».
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Маммолог, УЗД-фахівець, Сімейний лікар