Люменис на ст. м. Голосіївська

Пн — Пт: 07:00-23:00 Сб: 07:00-23:00 Н: 07:00-23:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Профільний центр «Люменс» спеціалізується на косметологічних і фізіотерапевтичних процедурах із застосуванням високотехнологічних апаратів.

Послуги, що надаються клінікою «Люменіс»:

• Лазерне видалення волосся в зоні обличчя, живота, нижніх кінцівок, спини, бікіні;
  • Депіляція воском;
  • Міостимуляція;
  • Корекція ваги і фігури;
  • Видалення акне, веснянок, пігментних плям;
  • Спа процедури;
  • Дарсонвалізація та ультразвукової фонофарез;
  • Омолоджування шкіри обличчя, декольте;
  • Хімічний пілінг шкірних покривів;
  • Апаратна мікрошліфування;
  • Різні види масажів із застосуванням високоякісної косметики;
  • Лімфодренаж;
  • нарощування вій;
  • Пірсинг, татуаж, проколювання вух.

У результаті процедур, проведених у центрі «Люменіс», поліпшується кровотік і лімфоток, прискорюється виведення токсинів, омолоджується шкіра, знижується вага, коригується фігура, зникають набряки, підвищується тонус шкіри, зменшується целюліт, поліпшуються трофічні і обмінні процеси в м'язах і тканинах.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Люменис на ст. м. Голосіївська, вартість послуг:

• Процедура Глибоке зволоження і регенерація шкіри
  • Програма оновлення Морський пілінг
  • Гліколевий пілінг 10% і 20% обличчя
  • Гліколевий пілінг 10% і 20% (шия плюс декольте)
  • Гліколевий пілінг 35% обличчя
  • Гліколевий пілінг 35% (шия плюс декольте)
  • Гліколевий пілінг 35% (спина)
  • Гліколевий пілінг з лактокіном 70% обличчя
  • Гліколевий пілінг з лактокіном 70% (шия плюс декольте)
  • Лікування і профілактика акне
  • Пластичний масаж
  • Масаж по Жаке
  • Іспанський масаж
  • Масаж голови
  • Догляд Аквапура для всіх типів шкіри плюс (масаж)
  • Оксигенуючий догляд Аква Біо Озон для всіх типів шкіри плюс (масаж)
  • Вакуумний масаж
  • Лімфодренажний масаж

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Лера
Леся Николаевна лучший специалист!!! Высочайшее качество процедур, отличный результат. Полностью доверяю ей себя. Всем рекомендую.
Косметологические процедуры по омоложению кожи провожу только у косметолога Шевченко. Около года доверяю свое лицо настоящему мастеру-Оксане Викторовне. Считаю, что мне очень повезло с врачом. Спасибо.
Света
Ох,с моим болевым порогом только по процедурам и ходить. Спасибо Ирина Вячеславовне, вместе решили, какую анестезию использовать, так что на сеансе лежу с комфортом, жду, пока красоту наведут))
Я выгляжу лучше) И все это благодаря стараниям доктора Полищук.
Лиза
Массажист вообще отличный, после сеанса всегда чувствую такую легкость во всем теле, будто заново рождаюсь)
Аля
Приятная, хорошая врач, я осталась очень довольна консультацией.
Вита
Она приятная, внимательная и видно, что хороший человек.
Алиса
Провела эпиляцию быстро и безболезненно. Раздражения потом тоже не было. Я довольна, приду еще)
Наташа
Состояние кожи после сеансов заметно улучшилось, спасибочки))
Олена
Досить чуйна, уважна доктор. Я залишилася задоволена прийомом.
Лариса
Мне все понравилось. Спасибо.
Ксения
С удовольствием посещаю сеансы, отличный косметолог
Я очень довольна результатом после проведенных процедур. Даже не думала, что будет так хорошо все! Рекомендую!
Иван
Очень понравилось отношение доктора к пациенту.
Олег
Очень внимательный, очень тщательно подходит к работе.
30 травня '16р.
Очень хороший доктор!. Рекомендую!
Зверніть увагу на інші клініки:
Приватний центр психологічної допомоги Катерини Воронецької був заснований в 2001 році. Прийом веде практикуючий психолог, гештальт-терапевт. Катерина Воронецкая має великий досвід роботи і авторські запатентовані методи. Лікар постійно підвищує свій професійний рівень на різноманітних тренінгах і семінарах.
Медичний заклад "Новий зір" було відкрито в 2004 році. Міністерством охорони здоров'я України центру присвоєна вища категорія. Технічна база постійно поповнюється і оновлюється. Всі витратні матеріали мають європейську та українську сертифікацію. У центрі працюють дев'ять кмн, лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій.
Медустанову спеціалізується на лікуванні різних захворювань медикаментозними, а також гомеопатичними і народними методами. Прийом веде лікар-терапевт, гомеопат Євтушенко Ірина Миколаївна.