Криворук Орест Мирославович

Ендоскопіст
Лікар вищої категорії
Викликати додому
Лікар здійснює діагностику і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту за допомогою ендоскопічного обладнання. Займається видаленням поліпів у кишечнику. Виконує лігування варикозно розширених вен стравоходу. Виїжджає додому до пацієнтів. Регулярно підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40 м.Деміївська308м. Васильківська2610м.Либідська507

Алиса
Чудовий та професійний лікар! Моєму батькові діагностували поліп шлунку. Постало питання у виборі спеціаліста для видалення новоутворення. Свій вибір зупинили на цьому лікарі. Спеціаліст зробив все на найвищому, професійному рівні.
Р.П.
Відмінний лікар! Орест Мирославович дуже кваліфіковано консультує пацієнтів. Нам дуже сподобалося як він провів обстеження моєму батькові.Після, все детально пояснив, що він там побачив. За його заключенням, встановили відповідний діагноз.
Роман
Отличный специалист! Полностью компетентный и хороший.

• 2002 р. — НМУ ім. акад. О. О. Богомольця.

• 2008 р. — Стажування в госпіталі клініки Willis-Knighton, США, штат Луїзіана.
  • 2013 р. — Стажування в інституті Paoli-Calmettes, Франція, м. Марсель.
  • 2016 р. — Стажування в Sana Klinikum Lichtenberg, Німеччина, м. Берлін.
  • 2019 р. — Стажування в клініці GastroZentrum Hirslanden, Швейцарія, м. Цюріх.

• Член Європейської асоціації гастроінтестинальної ендоскопії.
  • Член Американської асоціації гастроінтестинальної ендоскопії.
  • Член Всесвітньої організації ендоскопічної.

Лікар-ендоскопіст займається лікуванням захворювань

• поліпи шлунково-кишкового тракту;
  • пухлини шлунково-кишкового тракту;
  • стенози шлунково-кишкового тракту та жовчовивідних шляхів;
  • ахалазія кардії;
  • дивертикул Ценкера;
  • холедохолітіаз;
  • шлунково-кишкові кровотечі;
  • варикозне розширення вен стравоходу.