Царінюк Нілу Василівна

Психіатр
Лікар вищої категорії
Консультація 2000 грн.
Лікар-психіатр, має вищу категорію кваліфікації. Спеціалізується на лікуванні депресивних станів, психосоматичних розладів, порушень режиму сну, нав'язливих станів, фобій. Володіє навичками роботи у відділенні інтенсивної терапії психіатричної клініки та інших профільних установ.

23 травня '17р.
спасибо большое вам за помощь!!!
Антон
Хотел, чтобы лечением отца занимался отличный психиатр, поэтому отдал предпочтение Царинюк. Нужно сказать, что Нила Васильевна помогла нам достичь прогресса в лечении, отец чувствует себя значительно лучше. Через месяц записаны к ней на повторный курс, все устраивает.
Спасибо, Вы правда мне очень помогли.
Хорошее отношение, профессионально все рассказала.

• 1986 р. – Лікувальний факультет Київського медичного інституту.

• 2006 р. – Стажування з питань організації клініки первинного психотичного епізоду (НДІ психіатрії та неврології ім. Ганнушкіна, м. Москва);
  • 2011 р. — Семінар «Поведінкові розлади у дітей та підлітків» (Асоціація психіатрів України);
  • Учасник 5-го Національного конгресу "Лудина та ліки — Україна";
  • 2012 р. — Семінар «Програмно-цільове обслуговування дітей з розладами спектру аутизму» (Національна медична академія післядипломної освіти ім. Шупика, Український НДІ соціальної та судової психіатрії та наркології);
  • 2012 р. — Науково-практична конференція «Психічні та поведінкові розлади при органічних ураженнях головного мозку у дітей» (Національна медична академія післядипломної освіти ім. Шупика);
  • 2012 р. — Освітня програма «Теорія і практика психічного здоров'я» (Spring Academy, Німеччина).