Сторінка 4. Стоматологи в Харкові

Лариса
Елена Александровна — прекрасный специалист, которая помогла мне избавиться от довольно неприятного заболевания ротовой полости. Большое спасибо за оказанную помощь.
08 вересня '16 г.
Денис
Рекомендую. Очень вежливый врач, все делает аккуратно и безболезненно.
01 травня '16 г.
Геннадий
Я очень доволен результатом. Жаль только, что не решился сходить к стоматологу раньше.
08 травня '16 г.
Нина
У Толкунова меня устраивает все – отношение, качество, стоимость услуг. Александр, если уж берется, то делает работу на совесть. Поверьте, я знаю что говорю - не один раз на приеме у этого стоматолога побывала.
08 січня '17 г.
Алексей
Шикарный врач, буду рекомендовать родственникам.
29 липня '16 г.
Ульяна
Отличный доктор. После знакомства с ним я перестала бояться ходить к стоматологу.
10 вересня '16 г.
Стоматолог-терапевт
Лікар стоматолог-терапевт проводить професійну гігієну порожнини рота, відбілювання та реставрацію зубів. Наталія Вікторівна спеціалізується на лікуванні захворювань твердих тканин зубів, пульпіту, періодонтиту, альвеоліту, періоститу, перикоронариту, а також лікує захворювання слизової оболонки ротової порожнини.
Стоматолог-терапевт
Лікар проводить терапевтичне лікування зубів та ясен, пародонтологічне лікування, лікування запальних процесів, навчання гігієні та підбір засобів, професійну гігієну ротової порожнини, чистку зубів Airflow, шинування зубів, художню реставрацію зубів.
Стоматолог-ортопед
Лікар стоматолог-ортопед спеціалізується на естетичній та функціональній реабілітації порожнини рота за допомогою керамічних та фотополімерних реставрацій. Також лікар займається протезуванням пацієнтів з повною адентією, повним та частковим знімним протезуванням. Вікторія Вікторівна виконує шинування при рухливості зубів, відновлення девітальних зубів та ін.
Стоматолог-хірург, стоматолог-ортопед, імплантолог.
Стоматолог-хірург, стоматолог-ортопед, імплантолог. Надає послуги функціональної та естетичної реабілітації ротової порожнини за допомогою керамічних та фотополімерних реставрацій, всі види стоматологічних операцій підвищеної складності. Здійснює реабілітацію різної складності зубощелепної системи за допомогою протезування на імплантах. Також Євген Борисович виконує кісткову пластику, відкритий та закритий синус-ліфтинг з одномоментною установкою імплантатів, усунення рецесій.
Стоматолог
Стоматолог, стоматолог-хірург
Лікар- стоматолог, практичною діяльністю займається з 2012 року, постійно проходить курси та майстер-класи та різноманітні тренінги, удосконалює свої навички та знання.
Стоматолог-терапевт
Лікар спеціалізується на пломбуванні зубів, професійних чистках та лікуванні кореневих каналів під мікроскопом. Світлана Миколаївна уважна до кожного пацієнта.
Хірург-стоматолог
Лікар-стомтаолог-хірург-імплантолог. Спеціалізується на імплантації зубів, видаленні зубів, кістній пластиці.
Стоматолог-хірург
Хірург-стоматолог, лікар вищої категорії, досвід роботи понад 30 років. Евіліна Юріївна спеціалізується на видаленні зубів будь-якої складності, у тому числі атипово розміщених. Лікар проводить пластичну гайморотомію з косметичним. закриттям дефекту, пластику соустя, пластику вуздечки язика та верхньої губи, резекцію верхівок коріння зубів та ін.
Стоматолог-терапевт
Стоматолог-терапевт надає такі послуги, як: лікування карієсу та його ускладнень (ендодонтія), протезування, лікування захворювань пародонту.