Сторінка 3. Стоматологи в Харкові

Лариса
Елена Александровна — прекрасный специалист, которая помогла мне избавиться от довольно неприятного заболевания ротовой полости. Большое спасибо за оказанную помощь.
08 вересня '16 г.
Денис
Рекомендую. Очень вежливый врач, все делает аккуратно и безболезненно.
01 травня '16 г.
Геннадий
Я очень доволен результатом. Жаль только, что не решился сходить к стоматологу раньше.
08 травня '16 г.
Нина
У Толкунова меня устраивает все – отношение, качество, стоимость услуг. Александр, если уж берется, то делает работу на совесть. Поверьте, я знаю что говорю - не один раз на приеме у этого стоматолога побывала.
08 січня '17 г.
Алексей
Шикарный врач, буду рекомендовать родственникам.
29 липня '16 г.
Ульяна
Отличный доктор. После знакомства с ним я перестала бояться ходить к стоматологу.
10 вересня '16 г.
Стоматолог-хірург, имплантолог
Руслан Володимирович спеціалізується в галузі хірургії та імплантології. Займається проведенням кістково-пластичних операції. Виконує імплантацію зубів різної складності. Проводить хірургічне лікування пародонтиту. Лікар виконує видалення ретінованих і дистапірованих зубів.
Стоматолог
Доктор Мартіян Олександр Олександрович працює стоматологом, має 19-річний стаж. У спектр послуг входить діагностика і лікування захворювань порожнини рота. До фахівця звертаються для профілактики, а також лікування карієсу, кровоточивості ясен, пародонтозу, грибкового ураження мови, ультразвукової чистки, внутріканального відбілювання зубів, художньої реставрації зубного ряду.
Стоматолог – ортопед, терапевт
Стоматолог терапевтичного та ортопедичного профілю. Спеціалізується на протезуванні зубів будь-якої складності (в т.ч. протезуванні на імплантах), естетичному протезуванні, лікуванні карієсу, художній реставрації зубів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Стоматолог
Лікар Межібецкій Дмитро Олександрович спеціалізується в галузі стоматології, має 24-річний стаж роботи. В обов'язки лікаря входить видалення зубів будь-якої складності, проведення зубосохранних операцій, розтин гнійників, промивання інфікованих порожнин, видалення кістозних утворень, проведення дентальної імплантації і підготовку до протезування.
Стоматолог-терапевт
Лікар спеціалізується в області терапевтичної стоматології. Лікує захворювання пародонту (гінгівіт, пародонтит), пульпіт і всі види карієсу. Виконує апаратну ультразвукову чистку і відбілювання зубів. Займається установкою металокерамічних коронок. Консультує з приводу догляду за зубами.
Стоматолог
Олена Сергіївна займається лікуванням захворювань ясен і зубів каріозної і некаріозних природи. Лікар проводить консультативно-діагностичний прийом пацієнтів з стоматитом, хейлітом, некрозом тканин зуба, глоситом, флюорозом, гиперестезией, патологічної стертості і ерозією зуба. Займається відбілюванням і художньої реставрацією зубного ряду.
Стоматолог-имплантолог, Щелепно-лицьовий хірург
Євген Вікторович Яровий спеціалізується в області імплантології і щелепно-лицевої хірургії. Лікар проводить оперативні втручання різного ступеня складності. Займається хірургічним лікуванням пародонтиту. У своїй роботі використовує інноваційні методики кістково-пластичних операцій.
Стоматолог-имплантолог, хірург
Стоматолог-имплантолог, хірург. Спеціалізується на установці дентальних імплантів, остеопластику (кісткова пластика), всіх видах видалення зубів (просте, складне, атипове).
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Ортопед-ортодонт
Лікар-стоматолог-ортодонт. Займається виправленням прикусу та інших патологій зубощелепного апарату, використовуючи для цього капи, платівки, брекети та інші системи.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Стоматолог-хірург, стоматолог-терапевт
Лікар стоматолог-хірург, стоматолог-терапевт. Надає такі послуги, як: видалення зубів, у тому числі мудрості, лікування каріозних та некаріозних уражень зубів, лікування кореневих каналів із подальшим відновленням коронкової частини зубів штифтовими конструкціями та коронками. Надає допомогу при утрудненому прорізуванні зубів мудрості, невідкладну допомогу при гнійно-запальних захворюваннях. Проводить лікування одонтогенних кіст та гранульом, а також зубозберігаючі операції.