Стоматологічна клініка Доктора Мезенцева

Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматологічна клініка Доктора Мезенцева надає комплексну стоматологічну допомогу пацієнтам. Основна спрямованість - терапевтичне та ортопедичне лікування. Установа функціонує вже понад 22 роки. Серед лікарів – кандидати медичних наук.

Послуги, що надаються у клініці:

• безкоштовна консультація профільного спеціаліста.
  • лікування зубів та зубних каналів.
  • лікування пульпіту та періодонтиту.
  • установка коронок, вінірів, протезів будь-якої складності.
  • зняття зубних відкладень.
  • реставрація зубів.
  • імплантації.
  • операції на слизових губ, щік, язика, ясна.

Основні переваги нашої клініки:

• Зручне розташування (75 метрів від метро)
  • Індивідуальний підхід кожного пацієнта.
  • Робота результат.
  • Оптимальні ціни
  • Широкий спектр послуг.
  • Професіоналізм та великий досвід роботи спеціалістів.
  • Наша стоматологія для сім'ї!
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматологічна клініка Доктора Мезенцева, вартість послуг:

• Рентген зуба
  • Гігієнічні заходи порожнини рота: видалення зубних відкладень, шліфування, полірування зубів, обробка ультразвуковим скайлером
  • Гігієнічні заходи ротової порожнини: видалення зубних відкладень, шліфування, полірування зубів, обробка Air Flow
  • Анестезія аплікаційна
  • Анестезія інфільтраційна
  • Анестезія провідникова
  • Додаткова капсула анестетика
  • Інструментальна та медикаментозна обробка одного каналу
  • Інструментальна та медикаментозна обробка одного каналу ендомотором
  • Розпломбування одного кореневого каналу
  • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Дарина Николаевна - супер профи. Респект!
Александр
С самого детства боялся стоматологов… первый раз в эту клинику попал по настойчивым рекомендациям мамы примерно в 2006-2007 году. И в моём сознании перевернулось мнение о стоматологии!!! Попал в золотые руки Грязновой Елены Павловны! И теперь без страха, тревоги и нервов прихожу на приёмы! Я искренне благодарен Елене Павловне за то, что могу улыбаться на все 32, за то, что мне комфортно есть любую пищу! И при этом я не испытывал никакого дискомфорта во время лечения! Елена Павловна, спасибо большое за Ваш профессионализм и человеческое отношение!
Семья Петровых выражает огромную благодарность Грязновой Елене Павловне за внимание и чуткость ко мне, мужу и дочери при оказании стоматологической помощи на протяжении 10 лет. За это время Елена Павловна показала себя высоким профессионалом, разносторонне квалифицированным специалистом, так как обращалась к ней и по поводу удаления зуба мудрости, и протезирования, и пломбирования, и чистки полости рта,,,, Все было сделано добросовестно и качественно. Огромное спасибо за Ваш труд.
Клиника отличная, обслуживание на высшем уровне. Работают профессионалы и специалисты своего дела
В клинику попала после ДТП, делали имплантацию передних зубов. Работой осталась очень довольна. Профессионализм персонала на высшем уровне. Так же после проделанных мне процедур по имплантации, я привела ребенка для установки брекет-системы. Сейчас у моего ребенка зубки просто прелесть. Хоть в рекламе зубной пасты снимайся. Хочу сказать ОГРОМНОЕ СПАСИБО персоналу клиники за Вашу работу. Вы действительно Профессионалы своего дела.
Кирилл
Давно посещаю эту клинику. Начали активно разрушаться зубы, и врач посоветовал закрыть их коронками. Врач ортодонт подобрал для меня оптимальный вариант протезирования, всё было сделано быстро и качественно. Хочу сказать докторам клиники СПАСИБО за помощь!
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний кабінет "Лорідан" спеціалізується в області лікування ЛОР-захворювань методом спелеотерапії, лазерної терапії, ендоскопії і малоінвазивної хірургії.
Харків вул. Полтавский Шлях, 115 м.Холодна гора10 3 м.Південний вокзал30 6
8,4
Клініка «АРЕМ» - медичний центр, який надає послуги з вісімнадцяти медичних напрямків. В установі ведуть прийом лікарі вищої категорії.
Пн — Пт: 10:00-16:00 Сб: 10:00-16:00 Н: 10:00-16:00
Харків вул. Полтавський шлях, 115 м.Південний вокзал5 4
3D КТ на вул. Полтавський Шлях спеціалізується на виконанні комп'ютерної 3D томографії. Обстеження проводять лікарі-рентгенологи високої кваліфікації. Методика конусно-променевої комп'ютерної томографії, яка використовується в центрі, дозволяє отримувати точну інформацію при мінімальних дозах для організму людини (25 - 55 мкЗв).
Приватний кабінет психолога, тілесно-орієнтованої терапевта Черноскутової Софії спеціалізується на наданні психологічної допомоги та підтримки дорослим і дітям в складних ситуаціях. В роботі фахівець використовує крім стандартних підходів тілесну терапію та проектні техніки.