SV dent (СВ Дент) на пр-ті Петра Григоренка, 3

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Стоматологія SVdent – це новітні методики лікування зубів. Ми використовуємо сучасні стоматологічні матеріали та обладнання відомих світових виробників.

Стоматологи SVdent – це досвідчені лікарі, які постійно підвищують свою кваліфікацію. Ми дорожимо своєю репутацією в Харкові, створеної за 25 років нашої роботи.

В стоматології SVdent Харків Ви швидко і безболісно вирішите будь-які проблеми з зубами, яснами та порожниною рота у повній відповідності з європейськими стандартами. Кожен стоматолог має великий досвід роботи з пацієнтами з підвищеною больовою чутливістю та почуттям страху. Всі фахівці уважно ставляться до кожного пацієнта.

Ми надаємо повний спектр стоматологічних послуг:

• Безкоштовні консультації: огляд, діагностика та складання плану лікування.
  • Професійне чищення зубів.
  • Відбілювання зубів.
  • Лікування карієсу.
  • Лікування ясен.
  • Лікування кореневих каналів під мікроскопом.
  • 3D дослідження, панорамні знімки.
  • Імплантація зубів.
  • Кісткова пластика.
  • Протезування: коронки, знімні протези.
  • Вирівнювання зубів: брекети, пластинки, трейнери.
  • Видалення зубів будь-якої складності.
  • Парадонтологічне лікування: вектор-терапія.
  • Ціни на послуги

• Пластика вуздечкі язика губи/язика від 1 000

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Василий
С возрастом понял, что пора ставить протезы. Порекомендовали эту клинику, не пожалел что выбрал именно её. Все отлично сделали, теперь как новенький.
Иванна
При очередной встрече моя давняя подруга похвалилась белозубой улыбкой и очень хвалила и рекомендовала своего стоматолога. Я тоже записалась на прием и не пожалела. Альбина все делает очень квалифицированно. Довольна и чисткой, и отбеливанием. Приду еще.
Замечательный врач, все делает аккуратно и профессионально. Удалила у него уже 3 зуба мудрости, все прошло хорошо, зажило быстро и без осложнений. Рекомендую однозначно!
ТАТЬЯНА
ОБРАЩАЛАСЬ ДВАЖДЫ.СЛОЖНЫЙ СЛУЧАЙ.БЫСТРО И БЕЗБОЛЕЗНЕННО.ПРОФЕССИОНАЛЬНО.РЕКОМЕНДУЮ.
Спасибо большое Владимиру Васильевичу.Все прошло быстро и совсем не больно.Руки золотые.И хочу отметить ассистентку,правда имени не знаю,переживала как за себя.Отношение супер.Еще раз ОГРОМНОЕ СПАСИБО
доктор от бога.удалил зуб сложный за 5 минут и без боли.спасибо Вам за вашу работу
Миксим
Огромное спасибо за оказанную помощь. Очень рад, что не ошибся в выборе врача. Рекомендую. Специалист действительно классный!
Яна
Лечу зубы у Виктории Викторовны уже третий год. Очень довольна.
Диана
Спасибо за мою новую красивую улыбку!
Квалифицированный специалист, приятный человек. Лечение быстрое и безболезненное. Спасибо.
Анастасия
Доктор просто супер! Обращаюсь к нему не впервые.
30 травня '16р.
Если вы ищете хорошего стоматолога, вам к Виталию Владимировичу. Шикарный специалист.
26 травня '16р.
Если Вы еще не нашли хорошего стоматолога, рекомендую обратиться к этому врачу.
Денис
01 травня '16р.
Рекомендую. Очень вежливый врач, все делает аккуратно и безболезненно.
Нина
21 квітня '16р.
Была у доктора на приеме. Приятный мужчина, аккуратно выплняет свою работу.

Лікарі клініки SV dent (СВ Дент) на пр-ті Петра Григоренка, 3

Стоматолог-терапевт
Обрати фах
  • Стоматолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Спеціалізований медичний центр "ULife" - це клініка, в якій займаються вирішенням психологічних проблем людини.
Спеціалізований медичний заклад "Клініка здорового хребта і суглобів Доктора Костюка" - це центр, в якій займаються рятуванням від різних хребетних і суглобових патологій, больових відчуттів в цих органах.
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00
Харків вул. Гвардійців-Широнінців, 99 м.Героїв праці25 4 м.Студентська36 8
8,2
Спеціалізований медичний центр "Гранд" надає комплекс стоматологічних процедур. З недавнього часу доступні і послуги косметолога.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00