Сторінка 5. Стоматологи в Харкові

Лариса
Елена Александровна — прекрасный специалист, которая помогла мне избавиться от довольно неприятного заболевания ротовой полости. Большое спасибо за оказанную помощь.
08 вересня '16 г.
Денис
Рекомендую. Очень вежливый врач, все делает аккуратно и безболезненно.
01 травня '16 г.
Геннадий
Я очень доволен результатом. Жаль только, что не решился сходить к стоматологу раньше.
08 травня '16 г.
Нина
У Толкунова меня устраивает все – отношение, качество, стоимость услуг. Александр, если уж берется, то делает работу на совесть. Поверьте, я знаю что говорю - не один раз на приеме у этого стоматолога побывала.
08 січня '17 г.
Алексей
Шикарный врач, буду рекомендовать родственникам.
29 липня '16 г.
Ульяна
Отличный доктор. После знакомства с ним я перестала бояться ходить к стоматологу.
10 вересня '16 г.
Стоматолог-терапевт
Стоматолог-терапевт надає такі послуги, як професійна гігієна зубів, лікування ускладненого та неускладненого карієсу, ендодонтичне лікування, естетичне відновлення зубів пломбувальними матеріалами. Марія Олександрівна займається лікуванням карієсу, пульпіту, періодонтиту.
Дитячий лікар-стоматолог, ортодонт
Лікар стоматолог-ортодонт першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на корекції неправильного прикусу, аномально розташованих зубів. В роботі застосовує різні ортодонтичні апарати (брекети, пластини). Також встановлює керамічні брекети, вирівнює зуби капами.
Стоматолог-терапевт, ендодонтист
Стоматолог-терапевт, ендодонтист. Спеціалізується на лікуванні кореневих каналів під мікроскопом, терапевтичному лікуванні зубів, проводить професійні чистки зубів. Привітний, акуратний, ввічливий
Стоматолог-хірург, стоматолог-ортопед
Лікар спеціалізується на стоматології. Надає такі послуги, як: професійна гігієна порожнини рота, відбілювання та реставрація зубів, протезування: вініри, коронки часткові та знімні зубні протези, видалення, у тому числі зубів мудрості та атипові, гінгіво- та вестибулопластика, лікування запальних процесів тощо.
Стоматолог дитячий,стоматолог-терапевт, стоматолог- пародонтолог
Лікар-стоматолог, терапевт, дитячий стоматолог. Спеціалізується на лікуванні карієсу, як у дітей так і у дорослих пацієнтів. Займаться пародонтологічним лікуванням ясен - Вектор-терапія, професійне чищення зубів. Швидко та без стресів знайде підхід до вашої дитини.
Стоматолог-хірург
Лікар стоматолог - терапевт, ортопед, хірург. Спеціалізується на лікуванні карієсу, ортопедичне лікування, видалення зубів. Професійне чищення зубів.
Записатися на прийом1 онлайн запис