Ватралік Вадим Володимирович

Стоматолог-ортопед, терапевт
Консультація ПРИЙОМ ТИМЧАСОВО НЕ ВЕДЕ
Лікар Ватралік Вадим Володимирович спеціалізується в області стоматології та ортопедії. Надає консультативну, діагностичну, терапевтичну допомогу пацієнтам із захворюваннями зубів. Доктор займається лікуванням патології зубів, терапією кореневих каналів зуба, карієсу, пародонтозу і пародонтиту. Спеціалізується на знімному і незнімному протезуванні зубів, бюгельном протезуванні, установці керамічних і металокерамічних коронок на зуби.

Люба
У Ватралика уже давно обслуживаюсь. Радует, что Вадим Владимирович не только профессионально реагирует на жалобы пациента, но и готов всегда проконсультировать по специальным вопросам. Доверяю ему безоговорочно!
Большое Вам спасибо за красивую улыбку)))
Степан Николаевич
Самый прекрасный и отзывчивый доктор которого я знаю. В любой иомент ответит тебе на все вопросы по существу даже по телефону.

• 1996 р. - Харківський національний медичний університет.

• Регулярно проходить курси підвищення кваліфікації, останній раз за напрямом "Терапевтична стоматологія" та "Ортопедична стоматологія".