Холод Юлія Анатоліївна

Рентгенолог
Лікар спеціалізується на оцінці загального стану людини. Проводить повне дослідження органів і систем організму на предмет відповідності функціональними показниками, виявляє патологічні відхилення. Діагностує бронхіт, запалення легенів, плеврит та інші запальні захворювання.
Лікар працює в клініках:
Харків вул. Дарвіна 8/10 (міська студенська лікарня) м.Архітектора Бекетова31м.Пушкінська124

Зіна
Нещодавно батько захворів. Він весь час кашляв, температура стрибала, відчував слабкість. Я ледве умовив його сходити в лікарню. Терапевт направив до цього рентгенолога. Лікар нас вислухала і порадила зробити рентген грудної клітини. Як виявилося що у бат
Дякую цьому чудовому лікарю за його кваліфікацію! Завдяки їй мені змогли виключити дуже страшний діагноз. Бажаю Вам терпіння та наснаги у такій нелегкій професії!

• 2016 р. — Харківський національний медичний університет.
  • 2018 р. — Сертифікат лікаря спеціаліста за спеціальністю «Радіологія».
  • 2018 р. — Сертифікат лікаря спеціаліста за спеціальністю «Рентгенологія».

• 2018 р. — VІ-ий Національний конгрес з міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018» і прослухав цикл програмних доповідей з основних розділів радіології, м. Київ.
  • 2018 р. — Участь в роботі «Школа спілкування з пацієнтом» в Національному інституті раку, м. Киев.
  • 2019 р. — VІІ-ий Національний конгрес з міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018» і прослухала цикл програмних доповідей з основних розділів радіології м. Киев.
  • 2019 р. — Курси серцево-легеневої реанімації, набула навичок відповідно до навчальної програми від Американської Асоціації Серця «Advanced Cardiovascular Life Support (ACLS)», м. Київ.
  • 2019 р. — Курси «ESOR Asklepios Course» Emergency Radiology (Trauma), м.Варшава, Польща.
  • 2020 р. — Участь в роботі Європейського конгресу радіологів ESR.
  • 2021 р. — Участь в роботі Європейського конгресу радіологів ESR.

Лікар-рентгенолог надає послуги

• проводить широкий спектр досліджень КТ і МРТ.