Горбачова Олена Володимирівна

Офтальмолог
31 рік досвіду
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Уважний лікар з великим досвідом лікування хвороб очей. Член Асоціації офтальмологів України, постійна учасниця міжнародних симпозіумів та науково-практичних конференцій. Авторка більш як 70 наукових і учбово-методичних робіт, має патенти України.

Лікар працює в клініках:
Харків вул. Ярослава Мудрого (Петровского), 30 А м.Пушкінська31м.Архітектора Бекетова125м.Університет135
Харків пр-т Героїв Харкова, 257 м.Дворець спорта51
Харків пр-т Героїв Харкова, 257 м.Дворець спорта51

Леся
Величезне спасибі лікарю Олені Володимирівні за добре ставлення до пацієнтів. Я дуже задоволена що потрапила саме до неї! Я уже декілька років лікуюся лише у неї, адже знаю що це кваліфікований спеціаліст та лікар від Бога! Своїм хорошим зором я завдячую саме Вам! Рекомендую!
Алена
Рекомендую!

• 1993 - закінчила Харківський державний медичний університет, лікувальний факультет.
  • 1993 - початок роботи лікарем-офтальмологом у Київській ОКЛ.
  • 1996 - закінчила інтернатуру КМАПО, спеціальність «Офтальмологія».

• 1997 - ТУ «Судинна патологія органу зору і немедикаментозні методи лікування в офтальмології», ХМАПО.
  • 2002 - ТУ «Організація медичного забезпечення населення у зонах радіаційного зараження», ХМАПО.
  • 2002 - ТУ «Профілактика заходів боротьби з внутрішньолікарняними інфекціями», ХМАПО.
  • 2003 - ТУ «Клінічна ендокринологія», ХМАПО.
  • 2004 - ТУ «Вибрані питання неврології», ХМАПО.
  • 2005 - ТУ «Нейроофтальмологія», ХМАПО.
  • 2005 - ТУ «Фітотерапія та фармакологія нових препаратів», ХМАПО.
  • 2006 - ТУ «Організація та надання екстреної медичної допомоги населенню при невідкладних станах», ХМАПО.
  • 2008 - ТУ «Клінічна ендокринологія», ХМАПО.
  • 2010 - захист дисертації на звання кандидат медичних наук зі спеціальності «Офтальмологія» на тему: «Особливості перебігу та лікування діабетичної ретинопатії в учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС». 2011 - ТУ «Вибрані питання отоларингології та невідкладна допомога в ЛОР-практиці», ХМАПО.
  • 2011 - ТУ «Організація проведення медичних оглядів робітників шкідливих професій», ХМАПО.
  • 2012 - ТУ «Фармацевтичне і медичне право», ХНФаУ.
  • 2012 - ТУ «Патогенез, клініка та сучасні методи діагностики та лікування сенільної макулодистрофії», ХНМУ.
  • 2013 - ТУ «Концептуальні напрями реформування охорони здоров’я України», ХМАПО.
  • 2013 - ТУ «Фізичні чинники в лікуванні, реабілітації та профілактиці», ХМАПО.
  • 2013 - ТУ «Зміни органу зору при загальних захворюваннях», ХМАПО.
  • 2014 - курс «Англійська для лікарів», ХНУ ім. В.Н. Каразіна.
  • 2015 - ТУ «Патогенез, клініка та сучасні методи діагностики та лікування сенільної макулодістрофії», ХНМУ.
  • 2016 - отримана спеціалізація «Дитяча офтальмологія», ХНМУ.
  • 2016 - ТУ «Контактна та оптична корекція зору», ХНМУ.
  • 2017 - ТУ «Англійська мова», ХМАПО.
  • 2017 - ТУ «Клінічна гастроентерологія: питання діагностики та лікування», ХМАПО.
  • 2018 - ТУ «Сучасні питання медичної психології та сексології в сімейній медицині», ХМАПО.
  • 2019 - ТУ «Фізичні чинники в лікуванні, реабілітації та профілактиці», ХМАПО.
  • 2020 - ТУ «Класична та інноваційна фізіотерапія в лікуванні та реабілітації хворих різного профілю на стаціонарному, поліклінічному та санаторному етапах», ХМАПО.

• Член Асоціації офтальмологів України,

Лікар-офтальмолог надає послуги

• Визначення рефракції за допомогою КРФ
  • Вимірювання внутрішньоочного тиску
  • Консультація офтальмолога (без діагностики)
  • Консультація офтальмолога з діагностикою ( візіометрія, авторефрактометрія, біомікроскопія, офтальмоскопія)
  • ОНЛАЙН Консультація офтальмолога (без діагностики)

Лікар-офтальмолог займається лікуванням захворювань

• Гіперметропія