Сторінка 3. Приватні лікарі в Харкові

Лопаткіна ОленаАнатоліївна
Большое спасибо за консультацию. Мне все понравилось.
11 грудня '23 г.
Тетяна
Безумно довольна. И как специалистом, и как, просто, человеком. Главное, найти своего врача. Я его в своем случае нашла.
30 листопада '-1 г.
Алена
Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Леся
Величезне спасибі лікарю Олені Володимирівні за добре ставлення до пацієнтів. Я дуже задоволена що потрапила саме до неї! Я уже декілька років лікуюся лише у неї, адже знаю що це кваліфікований спеціаліст та лікар від Бога! Своїм хорошим зором я завдячую саме Вам! Рекомендую!
07 січня '20 г.
Офтальмолог
31 рік досвіду
Уважний лікар з великим досвідом лікування хвороб очей. Член Асоціації офтальмологів України, постійна учасниця міжнародних симпозіумів та науково-практичних конференцій. Авторка більш як 70 наукових і учбово-методичних робіт, має патенти України.
Хірург
Василь Олександрович проводить пластику верхніх та нижніх повік, хірургічне видалення ксантелазм, хірургічну корекцію деформацій губ, вушних раковин та рубців, а також хірургічне видалення доброякісних новоутворень шкіри.
Медичний психолог
Здійснює психодіагностику порушень когнітивних функцій (пам'ять, увага, мислення та ін.), Особистісних особливостей і акцентуації (у підлітків), рівня інтелектуального розвитку (дорослі, діти), ступінь вираженості психологічного реагування на екстремальні ситуації і ін. Автор понад 200 статей та інших друкованих робіт (в тому числі, з співавторами), близько 20 патентів і авторських свідоцтв (в тому числі, з співавторами).
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Дерматовенеролог, косметолог
Нарколог, психіатр, Психотерапевт
Викликати лікаря додому
Доктор спеціалізується в області наркології, психіатрії та психотерапії. Протягом більш ніж 10 років успішно лікує ігрову, алкогольну та наркотичну залежність, депресію, неврози. Щорічно підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю. Автор понад 20 наукових робіт в зарубіжних і вітчизняних виданнях, має 2 патенти України.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-18
Харків вул. Полтавский шлях 123
Психіатр
Викликати лікаря додому
Проводить консультативний прийом, спеціалізується на лікуванні неврозів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.9
Практичний психолог, логопед
Тетяна Іванівна Головко спеціалізується в галузі дитячої та практичної психології, надає консультаційно-діагностичні послуги, займається лікуванням депресій, страхів, панічних атак, залежностей та інших психологічних порушень, проводить індивідуальні та групові тренінги, психокоррекцию, застосовує методи гештальт-терапії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Харків пр-кт Науки 56, 5 этаж, каб 517 м.Наукова41м.Держпром83
Офтальмолог
Доктор Ляшенко Яна Анатоліївна надає послуги лікування захворювань очей у дітей та дорослих. Має першу лікарську категорію в галузі офтальмології. Займається комплексною діагностикою зору, проводить комп'ютерну периметрію, контактне і безконтактне вимірювання внутрішньоочного тиску. Крім того, здійснює підбір окулярів для корекції зору відповідно до індивідуальних показників пацієнта.
Педіатр
Викликати лікаря додому
Лікар надає широкий спектр послуг у галузі педіатрії. Займається лікуванням гострих респіраторних вірусних інфекцій, атопічного дерматиту та бронхіту. Дає рекомендації з виховання та вигодовування, веде профілактику хронічних захворювань у дітей.
Записатися на прийом14 онлайн записів
Проктолог-хирург
Лікар займається консервативним і хірургічним лікуванням захворювань прямої кишки, включаючи геморой, анальні тріщини, випадання кишки, поліпоз. Проводить діагностичні заходи, зокрема, колоноскопію і ректоскопію. Терапія призначається на підставі результатів аналізів і діагностики.