Подпоринов Сергій Дмитрович

Проктолог-хирург
Лікар вищої категорії
Лікар займається консервативним і хірургічним лікуванням захворювань прямої кишки, включаючи геморой, анальні тріщини, випадання кишки, поліпоз. Проводить діагностичні заходи, зокрема, колоноскопію і ректоскопію. Терапія призначається на підставі результатів аналізів і діагностики.

Олег Анатольевич
Сергей Дмитриевич специалист интересного и серьезного направления. Решиться на осмотр проктолога не так просто. Но когда есть реальная проблема, которая мешает жить, начинаешь доверять. Очень рада что пошла к врачу. Он помог мне быстро, назначил все манипуляции. А кажется я уже и забыла, как это жить без дискомфорта.
Сергей Дмитриевич!!!!Благодаря Вашему вниманию и лечению я 10 лет не имею проблем!Низкий поклон!!!!!

• 1992 р. — Український інститут удосконалення лікарів, цикл удосконалення "Невідкладна і гнійна колопроктологія".
  • 1997 р. — закінчив Харківський медичний інститут.

• 1995 р. — Харківський інститут удосконалення лікарів, Проктологія — передатестаційний цикл.
  • 2000 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти, "Вибрані питання фізіотерапії".
  • 2003 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти, Сучасні методи діагностики та лікування злоякісних утворень.
  • 2005 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти, "Діагностика і терапія органів травлення.
  • 2006 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти, Кістково-складовою туберкульоз і його лікування.
  • 2007 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти "Вибрані питання фізіотерапії".
  • 2012 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти "Цикл спеціалізації по проктології".
  • 2016 р. — курси тематичного удосконалення "Лікування геморою методом трансанальної допплеровської дезартерізації (HAL-RAR)" на базі Krankenhaus Gottlicher Heiland, м. Відень, Австрія.