Беатріс, центр дитячої хірургії та урології

8.3

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Беатріс — це центр дитячої хірургії та урології, що спеціалізується на наданні комплексних послуг з напрямку діагностики та лікування захворювань сечостатевої системи. Особливість медичного центру полягає у співпраці з Інститутом клітинної біореабілітаціі і науково-дослідними частинами університетів. Тісна взаємодія з провідними фахівцями направлена на надання комплексних послуг.

Основний напрямок діяльності центру дитячої хірургії та урології:

• рання діагностика;
  • лікування та омолодження стовбуровими клітинами;
  • пластична і дитяча хірургія;
  • діагностика і лікування захворювань сечостатевої системи;
  • фізіотерапевтичні процедури;
  • дитяча хірургія;
  • лабораторні та інструментальні дослідження;
  • послуги лікувального і традиційного масажу.

На території центру працюють профільні фахівці з високою кваліфікацією. До кожного пацієнта підбирається індивідуальний підхід. Робота з дітьми проводиться персонально, з впровадженням психологічних практик. Такий підхід гарантує високу ефективність і результативність як діагностичних, так і лікувальних заходів.

Сучасна клініка спеціалізується на терапії наступних захворювань:

• порушень з боку печінки;
  • цукрового діабету;
  • порушень з боку органів зору;
  • інфекційних захворювань;
  • порушень з боку обмінних процесів в організме;
  • захворювань крові;
  • порушень з боку сечостатевої системи;
  • видалення новоутворень (включаючи злоякісні пухлини).

На території медичного центру обладнано сучасний кабінет діагностики. Лікування здійснюється відповідно до встановлених протоколів, з використанням європейських стандартів. На території клініки всі пацієнти можуть отримати комплексні послуги з діагностики та лікування. Всі вузькі фахівці знаходяться в одному центрі. Команда лікарів-професіоналів гарантує індивідуальний підхід. Ми уважні до деталей!

Для отримання консультації і запису на індивідуальний прийом, звертайтеся за вказаними номерами телефонів. Вся інформація знаходиться у відкритому доступі на офіційній сторінці медичного центру.

Прийом пацієнтів ведеться згідно з графіком роботи клініки. Можливе проведення консультацій в режимі онлайн.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Беатріс, центр дитячої хірургії та урології, вартість послуг:

• УЗД головного мозку (нейросонографія) 700
  • Видалення кісти сім'яного канатика 10 000
  • Орхідопексія при крипторхізмі 11 000
  • Видалення гідатіди яєчка 7 000
  • Видалення кісти придатка яєчка 9 500
  • Протезування яєчка силіконовим имплантом (одна сторона без урахування вартості протеза) 10 000
  • Ліквідація перекрут яєчка 9 500
  • укол внутрішньовенно 50
  • укол внутрішньом'язово 25
  • роз'єднання синехий 500
  • Видалення чужорідного тіла 500
  • I кат. (М) Видалення мягкотканних утворень (невус, ліпома, атерома, дермоїдна кіста, гемангіома, фіброма, лімфангіома і ін.) 1 500
  • I кат. Видалення мягкотканних утворень (невус, ліпома, атерома, дермоїдна кіста, гемангіома, фіброма, лімфангіома і ін.) 3 000
  • II кат. (М) Видалення мягкотканних утворень (невус, ліпома, атерома, дермоїдна кіста, гемангіома, фіброма, лімфангіома і ін.) 4 000
  • II кат. Видалення мягкотканних утворень (невус, ліпома, атерома, дермоїдна кіста, гемангіома, фіброма, лімфангіома і ін.) від 5 000
  • Електрокоагуляція утворень шкіри (гемангіоми, гранульоми, папіломи, кондиломи та ін.) 1 зона з місцевою анестезією 1 500
  • Операції при врослому нігті (1 боку) 1 400
  • видалення гігроми від 7 000
  • Видалення серединної і бічний кісти шиї 15 000
  • зняття швів 250
  • Первинна хірургічна обробка ран: від 1 600
  • Розтин гнійних вогнищ (абсцес, флегмона, панарицій, лімфаденіт, фурункул, карбункул, парапроктит, мастит, кіста куприка, бартолініт та ін.) від 1 600
  • Видалення додаткових пальців (шкірна форма) 2 200
  • Видалення кісти куприка 12 000
  • Операції при синдактилії 15 000
  • Видалення гинекомастии у хлопчиків (з 2-х сторін) 15 000
  • Видалення гинекомастии у хлопчиків (з 1-ої сторони) 10 000
  • Герніопластика при паховій грижі 10 000
  • Пластика черевної стінки при грижі білої лінії живота 9 500
  • Ще...
  • Пластика уретри і статевого члена при гіпоспадії + анестезія, медикаменти + 3 дні стаціонару 32 000
  • Ендоскопічне стентування сечоводу (без урахування вартості стента) 7 000
  • Консультація уролога 400

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Шушпанов Давід Максимович
Дуже добре
Тамара
была на приеме с ребенком у детского хирурга Туренко И.А. очень внимательный врач, дружелюбен с детьми. атмосфера в клинике не как в больнице , а как дома.
Альбина Р.
Уже тривалий час, моя донька консультується у цього лікаря, вона носить брекети. Ми усім повністю задоволені. Справжній професіонал своєї справи! Порівняно з тим, що було раніше, результат просто вражає, зубний ряд вже майже вирівнявся.
Євген В
Хороший лікар! Були з дитиною у нього на прийомі. Нам все дуже сподобалося! Вміє заговорити дитину. Ми видаляли у нього зуб, все пройшло швидко, та без зайвих сліз. Мені дуже сподобався підхід лікаря до дитини. Спеціаліст просто супер!
Владимир
Андрій Миколайович дуже кваліфікований спеціаліст. Одного разу прийшли до нього на прийом. Дуже відповідальний, та компетентний лікар! Допоміг діагностувати захворювання нирок у моєї дитини. Дуже Вам вдячна! Рекомендую спеціаліста!
Сергей
Дуже професійний спеціаліст. Одного разу, нам довелося потрапити до нього на лікування. Хочу зізнатися, що усім задоволена. Лікар добрий та професійний. Маніпуляції проводить без болю. Дитині також сподобався. Рекомендую!
Роман
У мого хлопчика, розвинулася досить часта проблема, фімоз. Вирішила звернутися за допомогою до адекватного лікаря. Друзі порекомендували Ігоря Анатолійовича. Це справжній професіонал - хочу сказати я Вам. Швидко та ефективно допоміг у вирішенні проблеми.
Элеонора
Костянтин Юрійович дуже хороша людина, та кваліфікований спеціаліст. Він оперував мою дитину. Завдяки його знанням, та практичним навичкам, все пройшло успішно. Зараз дитина, вже бігає. Однозначно рекомендую спеціаліста! Дякую Вам!
Алина
Сьогодні видаляли молочний зуб у цього спеціаліста. Все пройшло на найвищому рівні! Спеціаліст кваліфікований та відповідальний. Дитина навіть не заплакала. Що дуже мене здивувало. Тепер однозначно буду звертатися лише до нього.
Юліана
Хороший, відповідальний спеціаліст. Не так давно консультувала мою дитину з приводу однієї проблеми. Все грамотно зробила, оглянула, порекомендувала лікування. Все пройшло на найвищому рівні! Лікування допомогло. Рекомендую!
Алла Ив.
Просто чудовий спеціаліст. Нещодавно консультувалися у нього. У моєї дитини була певна проблема, не те щоб дуже серйозна, але не приємна. Лікар порадив оперативне втручання. Ми згодилися. Все пройшло успішно. Дякую спеціалісту!
Каріна
Справжній фахівець! Приходили з донькою до Лариси Анатолівни на консультацію. Все сподобалося, лікар професійно все зробила. Детально прокоментувала діагноз, та розповіла про стратегію вирішення проблеми. Усім задоволена. Рекомендую!
Ангелина Р
Хороший, відповідальний спеціаліст. Були з дитиною на прийомі у цього лікаря. Він детально провів обстеження, та зробив всі необхідні підсумки. Все пройшло на найвищому рівні. Дуже любить дітей. Донька просто у захваті від нього.
Кравец
Дуже хороший лікар, та порядна людина. Ось що хочеться сказати про Костянтина Юрійовича. Одного разу довелося звернутися за його професійною порадою, у вирішенні одного питання. Лікар нам дуже допоміг, за ми будемо йому вдячні усе життя! Рекомендую!
Ярослава
В медицинском центре "Беатрис", можно найти любые услуги, касающихся красоты та здоровья. Время от времени посещаю косметолога. Делаю чистку лица. Этот центр уже проверенный годами. Работает очень давно. Закупается новое оборудование.
Анжела
Несмотря на болезненность процедуры, решилась попробовать эпиляцию воском. Мне посоветовали профильный медицинский центр "Беатрис". Услуги здесь предоставляют качественно. Процедура не вызвала никаких негативных последствий, не было раздражение. Результат понравился.
Виталий
После прохождения десяти сеансов лечебного массажа, перестала тревожить спина. Чувствую себя хорошо. В "Беатрисе" работают квалифицированные специалисты. Атмосфера дружна. Планирую пользоваться услугами данного медицинского центра.

Лікарі клініки Беатріс, центр дитячої хірургії та урології

Бєц Ирина Григорьевна
  • Стоматолог
  • Уролог
  • Хірург
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
Спеціалізований медичний центр "ULife" - це клініка, в якій займаються вирішенням психологічних проблем людини.
Спеціалізований медичний заклад "Клініка здорового хребта і суглобів Доктора Костюка" - це центр, в якій займаються рятуванням від різних хребетних і суглобових патологій, больових відчуттів в цих органах.
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00