Сторінка 7. Лікарі у Дніпрі (Соборний район)

Дуже хороший лікар, вона дуже сподобалась мені, та дитині. Дуже уважна та чуйна, прискіплива до найменших дрібничок. Данні нею рекомендації та призначене лікування ефективно допомагає. Всім задоволена. Фахівця однозначно рекомендую!
27 лютого '20 г.
Вадим
Чудовий лікар, відчувається неймовірний фундаментальний досвід. Як тільки ми потрапили на прийом до Анни Олексіївни, моя дитина одразу потягнулася до неї, одразу помітно що дуже добра людина. Огляд гарний, та прискіпливий. Рекомендую!
03 лютого '20 г.
12.03.2017
Все мы с годами не молодеем, и проблем со здоровьем появляется всё больше. Вот и у меня начались боли в области сердца. Электрокардиографию я делал у Наталии Васильевны. Благодаря её точной интерпретации полученных показаний, мне было назначено эффективное лечение. Спасибо Наталии Васильевне за правильную диагностику.
30 листопада '-1 г.
05.03.2017
Зозуля Наталия Васильевна делала мне электроэнцефалографию. Уже в возрасте тридцати у меня начались эпилептические приступы. Я сразу занялась активным лечением. Необходима была качественная диагностика. В этом мне помогла Наталия Васильевна. Благодаря её умениям диагностирования моё лечение теперь более эффективное.
30 листопада '-1 г.
Дитячий ендокринолог
21 рік досвіду
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань ендокринної системи у дітей. Здійснює індивідуальний підбір харчування і фізичних навантажень дітям з ожирінням. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи і ультразвукове дослідження щитоподібної залози.
Функціональний діагност
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, фахівець в області функціональної діагностики. Проводить функціональні дослідження для дорослих і для дітей: електроенцефалографію, ехоенцефалографію, електрокардіографію, реоенцефалографію, спірометрію, добове моніторування артеріального тиску та електрокардіограми, велоегрометрію, імпедансометрія, тональну порогову аудіометрію, дослідження функції зовнішнього дихання. Виконує інтерпретацію отриманих показань і видає висновок.
Рентгенолог
Доктор займається виявленням різних захворювань за допомогою променевої діагностики. Проводить комп'ютерну томографію судин головного мозку, грудної клітини і хребта, суглобів, кісток, м'яких тканин, органів черевної порожнини і малого таза.
Дніпро пров. Феодосія Макаревського, 1 А м.Вокзальна6615
Педіатр
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та комплексному лікуванні різних захворювань у дітей і підлітків. Здійснює регулярний нагляд за новонародженими і моніторинг їх розвитку. Проводить планові профілактичні огляди, консультує перед проведенням вакцинації. Лікує ГРВІ, грип, харчові отруєння, бронхіт, атопічний дерматит.
Отоларинголог, пластичний хірург
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів. Проводить пластичні операції: ріносептопластику при різних деформаціях зовнішнього і внутрішнього носа, пластику вушних раковин і підборіддя. Допомагає пацієнтам, у яких порушено носове дихання. Лікує тонзиліт, фарингіт, отит, ларингіт.
Хірург, пластичний хірург
Лікар спеціалізується на проведенні оперативних втручань. Виконує ендопротезування молочних залоз, видалення грудних залоз при гінекомастії, пластику живота та пупка, ліпосакцію живота. Займається корекцією форми і розміру сідниць. Проводить підтяжку плечей, ліпофілінг тіла, пластику піхви.
Проктолог, хірург
Лікар-хірург, проктолог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на безопераційному усуненні гемороїдальних вузлів, анальних тріщин в хронічній стадії, хронічного геморою, поліпів анального каналу. Також надає допомогу при утворенні свища заднього проходу. З метою діагностики виконує аноскопію, ректороманоскопію. Проводить криодеструкцію геморою, трансанальну поліпектомію, застосовує склерозуючу терапію, латексне лігування.
Трихолог, дерматолог
21 рік досвіду
Лікар-дерматовенеролог, трихолог вищої категорії. Надає консультаційні послуги. Займається різними порушеннями стану шкіри і волосся, а також венеричними і дерматологічними захворюваннями. У лікуванні використовує медикаментозну терапію, а також методи мезотерапії, плазмоліфтінга, кріо- і лазерної деструкції, електрокоагуляції. Надає лікарську допомогу при дерматитах, лишаях, корості, розацеа, вугрової висипки, оніхомікозі, себореї, екземі, кропивниці та ін.
Психолог
Практический психолог первой категории. Занимается индивидуальным и семейным консультированием. Оказывает помощь в конфликтных ситуациях, при проблемах с самооценкой, стрессовых состояниях, повышенной тревожности, посттравматическом синдроме. Помогает справиться с депрессиями, страхами, фобиями, неврозами и психологическими расстройствами различного происхождения. Проводит индивидуальные и групповые сеансы психотерапии. Участник международных научно-практических конференций.
Педіатр
Педіатр вищої лікарської категорії, неонатолог, лікує дітей різного віку, включаючи новонароджених. Веде спостереження, консультує, надає термінову медичну допомогу, призначає план лікування при хронічних патологіях. Проводить вакцинації і профілактичні огляди, виконує пробу Руф'є для школярів.