Полешко Катерина Володимирівна

Ендокринолог
Лікар-ендокринолог першої категорії. Область спеціалізації доктора — профілактика, діагностика та лікування патологій щитовидної залози, цукрового і нецукрового діабету, дифузного зобу, тиреотоксикозу, аутоімунного гіпотиреозу. Веде хворих з вузловими формами зоба. Також лікує захворювання паращитовидних залоз, наднирників, метаболічний синдром. Виконує інтерпретацію результатів ультразвукової діагностики, гормональних досліджень.

Рудь Мария
26 травня '17р.
Уже несколько раз, делая анализ крови, показатели сахара слегка завышены. Екатерина Владимировна порекомендовала, контролироватьглюкозу в крови с помощи правильного питания. Хочу поблагодарить доктора за то, что не стала сразу меня пугать сахарным диабетом и назначать препараты понижающие сахар. Все получилось привести в норму с помощью диеты.
София Андриевская
21 квітня '17р.
Не знала, как решить свою проблему лишнего веса, пока не обратилась к Полешко. Сначала диагностика и определение причин ожирения, а затем правильная терапия. Как для меня, Екатерина Владимировна подтвердила свою квалификацию на деле. Она построила, так схему комплексного лечения, что вес быстро начал снижаться.Я очень рада такому результату.

Лікар-ендокринолог надає послуги

• консультативний прийом;
  • діагностика і лікування патологій ендокринної системи;
  • призначення інструментальної діагностики;
  • інтерпретація результатів УЗД.

Лікар-ендокринолог займається лікуванням хвороб

• цукровий діабет;