Сторінка 19. Лікарі у Дніпрі (Центральний район)

Lucie
Отримали розгорнуту консультацію, нам відповіли на всі наші запитання. Ми дуже задоволені прийомом, та компетентністю лікаря. Все було чітко, по справі, з глибоким розумінням суті проблеми, з якою ми прийшли. Спасибі величезне доктору.
08 березеня '20 г.
Орися
Чудовий лікар. Ми, дуже довго з нею розмовляли. Вона відповіла на всі мої запитання, дуже добре проконсультувала. Мені було, дуже комфортно. Сподобалося дбайливе та спокійне ставлення лікаря! Залишилося, гарне враження про неї.
17 лютого '20 г.
Игорь
Все пояснила, призначила лікування. Розклала все по поличках. Дуже задоволені, як і я, так і мій малюк. Уже почали робити процедури, будемо продовжувати лікуваться лише в цього чудового фахівця. Вже давно рекомендую усім знайомим.
04 березеня '20 г.
Федір
Надзвичайно комунікабельна лікар, вміє не тільки заспокоїти, але і підбадьорити. Легко і невимушено знаходить спільну мову з дітьми. Також, лікар надала хорошу консультацію. Я дуже задоволена візитом. Обов'язково прийдемо ще!
18 лютого '20 г.
Невролог дитячий, психолог
Лікар надає допомогу дітям з неврологічними захворюваннями. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, УЗД, нейросонографію, КТ або МРТ. Успішно лікує епілепсію, гіперактивність, ДЦП, черепно-мозкові травми, синдром дефіциту уваги і системні розлади.
Офтальмолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань очей у дорослих і дітей. Приймає пацієнтів з погіршенням зору, болем в області очей, гнійними виділеннями з очей. Виконує перевірку гостроти зору, дослідження стану очного дна, вимірювання очного тиску, корекцію зору у дітей і підлітків.
Алерголог
Лікар займається виявленням і комплексним лікуванням алергічних захворювань. Приймає пацієнтів з алергічним ринітом, набряком Квінке, атопічним дерматитом, кропив'янкою, непереносимістю харчових продуктів і лікарських препаратів, дисбактеріозом кишечника. В роботі використовує сучасні методики.
Ендокринолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та комплексної терапії захворювань ендокринної системи. Лікує ожиріння, патології щитовидки і цукровий діабет. Приймає пацієнток з безпліддям, невиношуванням і порушеннями оваріально-менструального циклу. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Педіатр-неонатолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань у дітей. Консультує з питань вакцинації та грудного вигодовування. Приймає дітей з вітрянкою, харчовими отруєннями, краснухою, хронічним бронхітом, грипом, ГРВІ, жовтяницею, бронхіальною астмою і алергічними реакціями.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії урогенітальних інфекцій, безпліддя. Здійснює ведення вагітності, займається вирішенням проблем невиношування вагітності. Приймає пацієнток з дисгормональними порушеннями молочних залоз і проблемами менопаузи. В роботі використовує сучасні методики.
Косметолог
Спеціаліст займається ультразвукової чищенням обличчя, лазерної епіляції. Спеціалізується на мезотерапії обличчя і тіла, плазмоліфтінг, механічній чистці обличча, дермабразії, карбоксітерапії. Виконує індивідуальний підбір косметики для догляду за шкірою обличчя і тіла. Регулярно підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Акушер-гінеколог
Лікар займається виявленням та лікуванням гінекологічних захворювань. Здійснює ведення вагітності. Лікує ерозію шийки матки, ендометріоз, клімакс, молочницю, порушення менструального циклу. Виконати встановлення чи видалення внутрішньоматкової спіралі. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та УЗД органів малого таза.
Дніпро вул Святослава Хороброго 12, 2 пов. оф. 207 м.Вокзальна3213
Онколог, мамолог
Лікар володіє сучасними методиками діагностики та лікування онкологічних патологій. Приймає пацієнток з фіброзно-кістозними утвореннями, фиброаденоматозом, гинекомастією, фіброаденомою. Є автором понад 60 публікацій в зарубіжних і вітчизняних виданнях. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Уролог, онкоуролог
Лікар спеціалізується в області урології та онкоурології. Займається реабілітацією пацієнтів з патологіями сечостатевої системи. Лікує сечокам'яну хворобу, цистит і уретрит. Бере активну участь в міжнародних конгресах і симпозіумах.