Єгорова Юлія Віталіївна

Кардіолог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар займається виявленням, лікуванням і профілактикою захворювань серцево-судинної системи. Приймає пацієнтів з набряком нижніх кінцівок, задишкою, підвищеною пітливістю, різкими перепадами артеріального тиску. Автор 27 друкованих праць, у тому числі в зарубіжних виданнях, автор патенту на винахід. Систематично бере участь в українських, європейських та міжнародних конгресах кардіологів.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Сб

04 ТРА

Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916

Ріта
Лікар професіонал! Мені було все відразу зрозуміло. У фахівця комплексний підхід до вирішення тих, чи інших проблеми. Однозначно довіряю спеціалісту, та відаю своє здоров'я у її бережливі руки. Просто чудова людина та лікар! Дякую!
Екатериа
Все дуже сподобалося, дуже хороший фахівець. Розповіла всю суть моєї проблеми, та на що потрібно звернути увагу, що потрібно виключити, і який спосіб життя вести! Прийом пройшов на найвищому рівні! Буду приходити повторно! Рекомендую!

• 2004 р. — Європейський конгрес кардіології.
  • 2006 р. — Міжнародний конгрес з атеросклерозу.