Елласес клінік (Ellases clinic), клініка здорової шкіри

5.2
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Дніпро, пр-т Пушкіна, 11 (офіс 79)
р.Центральний
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Клініка здорової шкіри Ellases clinic (Елласес клінік) надає пацієнтам повний спектр послуг (діагностика, терапія, профілактика, реабілітація) щодо відновлення здоров'я шкірних покривів. У роботі фахівці застосовують тільки сучасні техніки та методики.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Елласес клінік (Ellases clinic), клініка здорової шкіри, вартість послуг:

• УЗД органів малого тазу 300
  • Діагностика малих термінів вагітності (до 10 тижнів) 300
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчовивідні шляхи, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) 320
  • УЗД органів черевної порожнини з дослідженням функції жовчного міхура 350
  • Пакет № 2 (стандарт 10 днів) від 6 200
  • Пакет № 3 (VIP 10-12 днів) від 7 500
  • Денний стаціонар з лікарським супроводом вартість одного дня 750
  • Консультативний прийом терапевта 450
  • Складання індивідуальної схеми Лікування (відповідно до рівня складності) від 200
  • Внутрішньом'язова ін'єкція 100
  • внутрішньовенна ін'єкція 150
  • Внутрішньовенна інфузія з перебуванням в денному стаціонарі 270
  • Консультативний прийом гастроентеролога 450
  • Консультативний прийом гінеколога 450
  • Розсічення кіст піхви, розтин Ovulea Nabothii 500
  • Складання індивідуальної схеми амбулаторного Лікування (відповідно до рівня складності) від 200
  • введення ВМС 1 000
  • Виклик додому (по місту) провідного спеціаліста дерматоонколога 1 300
  • Виклик додому (по місту) фахівця клініки дерматоонколога 1 100
  • Дерматоскопія від 200
  • Лампа «Вуда» від 200
  • Радіохвильове видалення утворення з використанням ратаціонної пластики і шовного матеріалу (ціна за 1 см) 1 200
  • Консультативний прийом інфекціоніста 500
  • Консультативний прийом ендокринолога 450

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ольга Николаевна
Удаляли сыну четыре родинки, ни следа, отлично сделали.
Олександр
Я була на консультації, можу сказати що лікар досить фаховий, добре розуміється у своїй сфері. Дуже гарно відноситься до пацієнтів, і старається розібратись в проблемі. Дала досить гарні поради та рекомендації. Прийду повторно!
Марго
просто чудовий УЗД-спеціаліст. Одного разу мене направили до цього лікаря на обстеження. Все дуже сподобалося, вона виключила діагноз який мені хотіли поставити. Після її огляду мені скоригували лікування. Зараз все набагато краще.
Катя И.
Мені сподобалося! Лікар уважно вислухав мої скарги, я прийшла до нього уже з готовими аналізами, так як я медик, маю уявлення що потрібно було б цьому спеціалісту. І сьогодні, лікар мені детально розписав лікування. Спеціаліста рекомендую!
Це була одна з кращих і вичерпних консультацій в моєму житті. Лікар дуже довго, докладно, детально розписував причинно-наслідкові зв'язки. Чому, і що у мене сталося. Надав мені повний опис ситуації. Призначив лікування. Лікар дуже сподобався.
Iryna
Все добре, лікар дуже уважно мене вислухав, додатково розпитала по моїх симптомах. Призначила мені аналізи. Надав мені подальший план дій. Після отримання результатів, прийду на повторний прийом. Впевнена що все буде добре. Рекомендую!
Лев
Дуже хороший, кваліфікований лікар. Повністю задоволена її роботою. Одного разу довелося потрапити на прийом до Оксани Олександрівни, детально обстежила мене, на сучасному апараті. Заспокоїла мене, і сказала що я повністю здорова. Дякую!
Ген
Чарівний лікар! Професіонал! Все детально пояснила та розписала. Неймовірно комунікабельна, та товариська. Вміє заспокоїти пацієнта, та запевнити у позитивному результаті лікування! Прийомом залишилася дуже задоволена. Рекомендую!
Рекомендую, професіонал своєї справи! Консультація проведена доступно і в повному обсязі. Аналізи призначені коректно, я сама медик, і розуміюся в цьому. Що найбільш сподобалося, так це те що не було нав'язування непотрібних процедур. Велике спасибі! Побільше таких лікарів!
Оленька
Мені сподобалося як лікар спілкується з дитиною. Не нав'язувала аналізи, видно, що людина розбирається в тому про що говорить. Доступно пояснює. Малеча також задоволена лікарем, зовсім не боялася її. Усім повністю задоволені!
Стефанія
Візит до лікаря залишив тільки приємне враження. Лікар приділив багато уваги вивченню причин захворювання, і в кінці візиту ми не отримала список зі ста аналізів, тільки ті, що дійсно потрібні були. Зазначу також тактовність і почуття гумору, яке без сумнівів, дуже цінні в наш час)
Была на консультации у Коваленко Натальи Николаевны на консультации с проблемой выпадения волос.Очень благодарна,т.к в течении 3-х месяцев, решилась моя проблема.Рекомендую!
Доктор очень внимательная. Понятно объяснила мне мою проблему и назначила эффективное лечение. Спасибо доктору за профессионализм! Рекомендую!
Катя
Много лет наблюдаюсь у Евгении Николаевны. Прекрасный доктор с огромнейшим опытом. Очень аккуратна в работе – мне не бывает больно при ее осмотрах, лечение выписывает недорогое, но эффективное. И всегда поможет советом, когда это нужно. Всем ее советую.
Появились какие-то странные пятна на коже, позже добавился зуд. Пошла к дерматологу, попала на прием к Коваленко. Доктор понравилась: тактичная, аккуратная, чистоплотная. Лечение, которое она выписала, было вполне эффективным, так что я полностью довольна.
Хватанула жесткий бронхит, пошла на прием к Черниковой. Она меня осмотрела, прослушала внимательно, для уверенности послала на рентген, а по результатам выписала лечение. Состояние улучшилось уже на следующий день, а еще через неделю я практически пришла в норму. Спасибо доктору за помощь!
Иван
Отличная клиника, находиться в удобном месте, легко добираться. Врачи здесь работают высшего уровня, условия комфортные. Обращался сюда неоднократно. Цены вполне соответствуют качеству. Так что рекомендую.
Михаил
Замучился с перхотью и проблемными волосами, пошел к трихологу. Попал на прием к Салей. толковая такая тетка, многое знает и умеет. Сразу разобралась в вопросе, лечение назначила результативное. Я доволен.
Альбина
В "Ellases clinic" моему мужу излечили бесплодие. Теперь я беременна. Счастью нет предела, а все благодаря специалистам этого медицинского учреждения. Здесь комфортные условия и доброжелательное отношение к пациентам. Рекомендую всем.
Лидия
У дедушки появились проблемы с мочеиспусканием, потом добавились и боли. Обратились за помощью к Владиславу Николаевичу. После проведенного осмотра и всех обследований оказалось, что это не просто болезнь, а онкология. Но Слюсарев, основываясь на своем немаленьком опыте, предложил вариант лечения, который значительно помогает дедушке. Спасибо!
Если вы еще в поиске хорошего медицинского учреждения, то вам стоит посетить Ellases clinic. Компетентные врачи помогут вам справиться с проблемами со здоровьем. Я наблюдаюсь здесь уже больше года, мне все нравиться.
Дарья
К Александру Владимирову обратилась с такой неприятной штукой, как эндометриоз. Доктор Сущенко изучил мою медкарту и результаты обследований, провел осмотр и назначил лечение, которое в короткие сроки дало очень хороший результат. Довольна работой этого специалиста.
Лариса
Рекомендую, потрясающая доктор, профессионал И просто хороший человек !!! Спасибо за сыночка !!!
Дмитрий
Один из лучших специалистом на моей памяти. Превосходная женщина! Писали о том, что она лучшая в Днепре - это так.
Михаил
Очень грамотная доктор, разобралась в вопросе с которым мучаюсь всю жизнь,жалею что не попал к ней раньше .
27 квітня '17р.
Самый лучший дерматолог в Днепропетровске, грамотная , профессионал !
Лариса
Обратилась с проблемой новообразования на лице. Получила квалифицированную консультацию. Очень довольна приемом. Рекомендую.
Зверніть увагу на інші клініки:
Дніпро пр-т Петра Калнишевського, 29 А р.Індустріальний
7,2
Медичний центр Veles-Med (Велес-Мед) надає допомогу пацієнтам в області краси та здоров'я. Клініка працює за такими напрямками - психологія, неврологія, психотерапія, лазерна хірургія, косметологія і інші.
«ОН Клінік Дніпро» — це багатопрофільний медичний центр, який є частиною міжнародної мережі «ОН Клінік», заснованої в Ізраїлі у 1987 році. Наші медичні центри мають доступ до передових технологій для діагностики та лікування захворювань, а накопичений досвід наших лікарів робить їх експертами у своїх профільних медичних областях.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-17:00
Дніпро вул. Святослава Хороброго (колиш.Чкалова), 60
Клініка доктора Медведєва - це сучасний медичний заклад, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні основних захворювань. Центр надає комплексні послуги в умовах амбулаторії. Додатково клініка спеціалізується на проведенні хірургічних методів відновлення естетики.
ON Clinic Дніпро— це дитяче відділення, що надає комплексні послуги по лікуванню та діагностиці загальних захворювань у дітей. На території центру представлено сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. Клініка працює згідно встановленим міжнародним стандартам.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-17:00