Стах Олена Миколаївна

Кардіолог
лікар вищої категорії
Лікар-кардіолог спеціалізується на лікуванні захворювань серцево-судинної системи, веде амбулаторний прийом, призначає медикаментозне лікування, лабораторні дослідження, функціональну діагностику.

Кирил
Прийом пройшов на найвищому рівні. Все сподобалося, все було детально пояснено, а саме головне доступно. Повністю задоволений роботою лікаря! Рекомендую!

• 1994 р. — закінчила Одеський державний медичний університет ім. М. І. Пирогова, лікувальний факультет.
  • 1994 р. — інтернатура за спеціальністю «Терапія» в першому кардіологічному відділенні МКЛ №3.

• 1996 р. — підвищення кваліфікації на Одеській обласній навчальній базі МСГО та ЧС: "Терапевти — токсикологи з діагностики та надання першої лікарської допомоги постраждалим при ЧС".
  • 1999 р. — ПАЦ по спеціальності «Терапія» на базі факультету післядипломної роботи кафедри «Сімейної та народної медицини» ОНМУ при Обласній лікарні на водному транспорті (Обласний консультативний центр).
  • 2004 р. — ПАЦ по спеціальності "Кардіологія" на базі ФПДО ОНМУ.
  • 2014 р. — ПАЦ та підтвердження вищої категорії на базі ФППО ОНМУ.
Схожі спеціалісти:
Кардіолог, терапевт, лікар сімейної медицини
Кардіолог, лікар екстреної медицини, остеопат, лікар народної та нетрадиційної медицини
Кардіолог, терапевт, УЗД-спеціаліст