Лікарі кардіологи в Києві (метро Шулявська)

Ігор
У Батушкіна Валерія Володимировича я спостерігаюся вже понад три роки. У мене вроджена вада серця. Валерій Володимирович завжди уважний під час прийому, пропонує нові методики для лікування хвороби. Зараз якість мого життя значно покращилася. І головне, я знаю до кого звернутися за допомогою при першій необхідності.
15 грудня '19 г.
Сергей
После лечения в Институте кардиологии им. Н.Д.Стражеско у меня есть все остывания утверждать, что Лилия Александровна – высококвалифицированный кардиолог, внимательный, вдумчивый и отзывчивый врач, весьма симпатичный и доброжелательный человек.
30 листопада '-1 г.
Олексій
До Муштенко Лілії Олександрівни я звернувся , коли вже не всилах був терпіти біль у серці.Я к виявилося , я звернувся вчасно.Лікар Муштенко Лілія Олександрівна швидко діагностувала в мене стенокардію і направила мене у відділення для подальшого обстеження та лікування .
21 липня '18 г.
Ірина
Муштенко Лілія Олександрівна дуже відома людина серед пацієнтів з проблемами сердця.Тому похід до неї на консультацію треба зпланувати ще заздалегіть, адже дуже багато бажаючих потрапити до неї на прийом .Багатьом дуже важлива її думка ,як специалиста зі своєї галузі.Вона рідко коли помилялася з діагнозом, адже в діагностиці серцевих захворювань вона профі.
29 червеня '18 г.
Кардіолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та комплексної терапії захворювань серцево-судинної системи. Веде плановий прийом пацієнтів. Надає екстрену допомогу. Спеціалізується на лікуванні ішемічної хвороби серця, тромбозів, тромбофлебітів, гіпертонічної хвороби та інфаркту. Працює з вродженими і набутими вадами серця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 1600/1900 грн.
Кардіолог
Лілія Олександрівна займається лікуванням і профілактикою ішемії, аритмії, стенокардії, гіпертензії, вегетосудинної дистонії та інших захворювань серцево-судинної системи. Лілія Олександрівна надає консультаційні послуги і здійснює діагностику серцевих порушень, проводить ехокардіографію з розшифровкою результатів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Київ бул. Вацлава Гавела, 4 м. Берестейська229м.Шулявська308
Кардіолог, Функціональний діагност
Здійснює функціональну діагностику організму.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Київ м. Васильків, вул. Соборна, 66
Лікар загальної практики, кардіолог
21 рік досвіду
Лікар загальної практики, кардіолог.
Кардіолог
Лікар спеціалізується на терапії патологій серцево-судинної системи. Здійснює прийом дорослих та дітей. Приймає пацієнтів з аритмією, атеросклерозом, стенокардією, ішемічною хворобою серця, інфарктом міокарда. Виконує доплерографію серця та електрокардіографію.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В м.Шулявська52
Кардіолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями. Виконує електрокардіографію, холтерівське (добове) моніторування ЕКГ. Лікує гіпертонічну хворобу, аритмію, стенокардію, вроджені та набуті вади серця, інфаркти та передінфарктний стан.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В м.Шулявська52
Невролог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів з міжхребцевими грижами, протрузіями, вегетосудинною дистонією, остеохондрозом, гіпертонічною хворобою, підвищеною тривожністю і нервозністю, панічними атаками і епілепсію.
Кардіолог
Лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії надає послуги консультативного прийому, оглядів, а також проведення ряду діагностичних досліджень, включаючи електрокардіографію та добовий моніторинг. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань серцево-судинної системи, як стенокардія, фібриляція, інфаркти та інсульти. Веде прийом пацієнтів зі скаргами на запаморочення і підвищене серцебиття.
Лікар загальної практики сімейної медицини, Терапевт
Відповідальна до виконання своїх обов’язків. Уважна, чесна, емпатійна.
Кардіолог, терапевт
Лікар надає послуги ведення пацієнтів з серцево-судинною паталогією, ведення та лікування терапевтичних хворих, скринінг фізичного стану, проведення та аналіз ЕКГ. Зайєматься діагностикою та лікуванням таких захворювань, як порушення серцевого ритму, ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, гіпертонічна хвороба.
Записатися на прийом2 онлайн записи