Титова Тетяна Анатоліївна

лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
доцент кафедри
Викликати додому
Тетяна Анатоліївна – кандидат медичних наук, лікар кардіолог та терапевт з професійним досвідом більше 40 років, спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань кардіологічного, терапевтичного профілю, також проводить роводить ультразвукову діагностику органів і систем організму

Київ вул. Щербаківського 45 А, 2 поверх м. Нивки

Світлана
Залишилася задоволена прийомом у цього фахівця! Про лікаря тільки хороше можу сказати. Все детально було обстежено та докладно пояснено. А що найголовніше це обстеження допомогло мені встановити правильний діагноз. Все просто чудово!
Інга
Чудовий УЗД-спеціаліст! Уважна до найменших дрібниць. ніщо не приховається від пильного погляду Тетяни Анатоліївни. Все було на найвищому рівні! Діагноз правильно поставили та призначили лікування. Зараз мені значно краще. Дякую!
Роман
во время диагностики прямо сказала что нужно с результатми направляться к гастроентерологу, а не к терапевту, как я собирался. сэкономил время и деньги и заодно был в курсе какие проблемы надо будет решать. Спасибо
есть УЗИсты которые смотрят в монитор и диктуют цифры ассистенту. А есть Титова - которая говорит ассистенту, потом поворачивается к вам и говорит - это нормальный размер, а это прям как в учебнике образец здорового органа и тд. спасибо большое за такое отношение, потому что лежишь и думаешь - что врач там видит? может все плохо капец как?) пугать себя мы все умеем
Валерій
Хочу висловити Величезну подяку кардіологу, Титовій Тетяні Анатоліївні. Лікар дуже уважна і компетентна: терпляче вислухала (нікуди не поспішаючи), розпитала, призначила всебічне обстеження, а за його результатами - лікування, дала корисні рекомендації. Дуже сподобалося уважне, спокійне, професійне, "людське" ставлення лікаря, бажання допомогти і вирішити проблему. Всім рекомендую уважну, висококваліфіковану, лікарку- кардіолога( узд), Титову Тетяну Анатоліївну! Велике спасибі Вам, Тетяно Анатоліївно

• Читинський державний медичний інститут, лікувально-профілактична справа (1981)
  • Харківська медична академія післядипломної освіти, лікар ультразвукової діагностики (2005)

• Харківський державний медичний університет, спеціальність - медичні науки, внутрішні хвороби, ступінь: кандидат (2002)
  • Національний Університет Охорони Здоров’я України ім.Шупика , кардіологія (2022) – доцент кафедри

• Учасник Європейської асоціації по вивченню печінки (EASL)

Лікар-кардіолог, терапевт, УЗД-спеціаліст надає послуги

• Консультативний прийом кардіолога
  • Консультативний прийом терапевта
  • УЗД судин голови та шиї
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД сечового міхура
  • УЗД м'яких тканин
  • УЗД легень
  • Дуплексне сканування

Лікар-кардіолог, терапевт, УЗД-спеціаліст займається лікуванням захворювань

• ІХС (ішемічна хвороба серця);
  • Риніт
  • Тонзиліт
  • ГРЗ
Схожі спеціалісти:
Сімейний лікар, кардіолог, лікар функціональної діагностики
Дитячий кардіоревматолог, функціональний діагност