Лікарі кардіологи в Києві (метро Сирець)

Олег
В отца проблемы с сердцем. Что бы избежать инфаркта, записал на прием к Антонине Владимировне. С первой минуты, она нашла с ним общий язык, хорошо знает свое дело. Назначенное медикаментозное лечение творит чудеса.
15 грудня '19 г.
Иван
Наблюдаюсь у Татьяны Васильевны уже давно, еще с тех пор как у меня "якобы" обнаружили серьезные проблемы с сердцем. Я не доверяю одному мнению, потому нашел пару-тройку других специалистов, диагноз не подтвердили, но на фоне всех докторов Плахотная выделялась своим отношением в пациенту. Так она стала нашим семейным врачом, по воле случая.
23 червеня '18 г.
Тамара
У меня по папиной линии у всех какие-то проблемы с сердцем, потому когда искала семейного врача, то обращала внимания на их знания в кардиологии. И о чудо, я нашла Татьяну Васильевну, она нам подходила по всем критериям. Я до сих пор считаю, что нам с ней повезло!
05 липня '18 г.
Кардіолог, Сімейний лікар, Лікар функціональної діагностики
21 рік досвіду
Тетяна Василівна Плахотная надає консультаційно-діагностичні послуги сімейного лікаря та лікаря-кардіолога. Займається лікуванням і профілактикою аритмії, гіпертонічній хворобі, вегетосудинної дистонії, пороку серця і ін. Проводить добове моніторування ЕКГ, електрокардіографію, ультразвукове дослідження серця.
Записатися на прийом16 онлайн записів
Терапевт, кардіолог
Викликати лікаря додому
У компетенції лікаря діагностика та лікування патологій терапевтичного і кардіологічного профілю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Кардіолог, терапевт
Лікар здійснює прийом пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями. Лікує артеріальну гіпертензію, хронічну серцеву недостатність, набуті вади серця та аритмії. Займається розшифровкою ЕКГ та ехокардіограми. Також лікує хвороби дихальної, травної та сечовидільної систем.
Консультація 550/600 грн.
Терапевт, Гастроентеролог, Кардіолог
Лікар спеціалізується в області терапії, гастроентерології та кардіології. Протягом 27 років успішно лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, грип, ангіну, гастрит, виразку шлунка, аритмію, тахікардію, ішемічну хворобу серця. У роботі використовує як традиційні, так і сучасні методики.
Кардіолог
Терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на терапії. Проводить огляд, підбір схем лікування, ведення пацієнтів з питань кардіології, гастроентерології, захворювань дихальних шляхів, огляд перед вакцинацією; інтерпретацію результатів лабораторних аналізів. Юлія Олександрівна також проводить зняття електрокардіограм, їх розшифрування.