Лікарі кардіологи в Києві (метро Нивки)

Олег
В отца проблемы с сердцем. Что бы избежать инфаркта, записал на прием к Антонине Владимировне. С первой минуты, она нашла с ним общий язык, хорошо знает свое дело. Назначенное медикаментозное лечение творит чудеса.
15 грудня '19 г.
Ігор
У Батушкіна Валерія Володимировича я спостерігаюся вже понад три роки. У мене вроджена вада серця. Валерій Володимирович завжди уважний під час прийому, пропонує нові методики для лікування хвороби. Зараз якість мого життя значно покращилася. І головне, я знаю до кого звернутися за допомогою при першій необхідності.
15 грудня '19 г.
Кардіолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та комплексної терапії захворювань серцево-судинної системи. Веде плановий прийом пацієнтів. Надає екстрену допомогу. Спеціалізується на лікуванні ішемічної хвороби серця, тромбозів, тромбофлебітів, гіпертонічної хвороби та інфаркту. Працює з вродженими і набутими вадами серця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 1600/1900 грн.
Терапевт, кардіолог
Викликати лікаря додому
У компетенції лікаря діагностика та лікування патологій терапевтичного і кардіологічного профілю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Кардіолог, терапевт
Лікар здійснює прийом пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями. Лікує артеріальну гіпертензію, хронічну серцеву недостатність, набуті вади серця та аритмії. Займається розшифровкою ЕКГ та ехокардіограми. Також лікує хвороби дихальної, травної та сечовидільної систем.
Консультація 550/600 грн.
Кардіолог, Функціональний діагност
Здійснює функціональну діагностику організму.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Київ м. Васильків, вул. Соборна, 66
Кардіолог, терапевт, УЗД-спеціаліст
Викликати лікаря додому
Тетяна Анатоліївна – кандидат медичних наук, лікар кардіолог та терапевт з професійним досвідом більше 40 років, спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань кардіологічного, терапевтичного профілю, також проводить роводить ультразвукову діагностику органів і систем організму
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Київ вул. Щербаківського 45 А, 2 поверх м. Нивки
Кардіолог, терапевт, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на кардіології та терапії. Понад 14 років займається консервативним лікуванням серцево-судинних захворювань, таких як кардіоміопатії, постінфарктні стани, порушення ритму та провідності серця, гіпертонія. А також надає допомогу при виразковій хворобі шлунка та дванадцятиперсної кишки, гострих розпіраторних вірусних хворобах та ін.
Кардіолог, терапевт
Практикуючий лікар-кардіолог з досвідом роботи в кардіохірургічному стаціонарі відділення ішемічної хвороби серця, набутих вад серця та патології аорти. Амбулаторне введення хворих в поліклініці.