Ціва Тетяна Анатоліївна

Кардіолог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на лікуванні вроджених і набутих патологій серцево-судинної системи. Проводить діагностичні заходи щодо визначення функціонального стану і можливих відхилень. Розробляє індивідуальний план лікування ішемічної хвороби серця, інфаркту, стенокардії, тахікардії.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

19:00

Чт

02 ТРА

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Депутатська, 15/17 (офіс 2) м.Святошин82м.Житомирська175м. Академмістечко285

Кирилл Д.
Насправді прийом у лікаря мене приємно здивував. Максимально професійна людина. Який доступною мовою пояснює, що дуже важливо, для людини не зв'язаною з медициною. В майбутньому буду звертатися лише до неї! Однозначно можу рекомендувати!
Лейла
Все на високому рівні, лікар шанобливо, уважно поставився до нас. Перевірив всі аналізи за останні пів року. Видно, що лікар зацікавлений в тому, щоб вирішити проблему. З дитиною спілкувався вільно, одразу знайшла підхід. Звертайтесь!

• 2004 р. — закінчила медичний факультет Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.

• ТУ Актуальні питання кардіології.
  • ТУ Сучасні методи діагностики і лікування поліорганної патології у хворих з серцево-судинними захворюваннями.
  • ТУ Невідкладна кардіологія і актуальні питання клінічної аритмології.
  • ТУ Еходоплерографія серця і магістральних посудин.
  • ТУ Добове моніторування ЕКГ і АТ в діагностиці і оцінці.

• Член асоціації кардіологів України.
Схожі спеціалісти:
Сімейний лікар, кардіолог, лікар функціональної діагностики
Дитячий кардіоревматолог, функціональний діагност