Лікарі кардіологи в Києві (метро Золоті ворота)

Отличный врач. После курса всё стало на свои места, спасибо!
26 травня '17 г.
Проходила курс лечения, осталась очень довольна результатом. При необходимости буду обращаться только к Ольге Владимировне.
03 лютого '17 г.
Діна
Тестя на прием к Ольге Владимировне привозил не раз. Мне она показалась знающим и внимательным терапевтом, доброжелательным и культурным человеком. А главное, что тестю помогла вылечиться, сейчас он у нее периодически консультируется. Понравилось!
29 грудня '16 г.
Еленп
В этом докторе сочетаются огромный опыт и знание передовых методик обследования и лечения, что просто бесценно! Кроме того, Наталья Владимировна внимательна, тактична, выдержанна. Всем, у кого проблемы с сердцем, рекомендую обращаться именно к ней.
26 грудня '16 г.
Терапевт, фізіотерапевт, озонотерапевт, імунолог-інфекціоніст, паразитолог дитячий
Лікар-терапевт вищої категорії, головний лікар медичного центру «Альтернатива», лікар швидкої і невідкладної допомоги. Спеціалізується на лікуванні детоксикації із застосуванням озонотерапії, пресстерапіі, витягування хребта, а також лікуванні алергії, профілактиці ускладнень цукрового діабету, ішемічної хвороби серця і атеросклерозу, гіпертонічної хвороби.
Кардіолог
Доктор Кірпач Н. В. має вищу кваліфікаційну ступінь з кардіології. Надає послуги професійної діагностики та складання індивідуальних програм лікування аритмій, стенокардій, гіпертонії, міокардитів, ІХС та інших захворювань серцево-судинної системи.
Ревматолог
Записатися на прийом1 онлайн запис
Викликати лікаря додому
Лікар проводить профілактику всіх можливих порушень стану здоров'я, первинну діагностику, супровід та лікування найбільш поширених захворювань органів та систем. Також проводить первинну діагностику та офтальмологічне огляд, офтальмоскопію та отоскопію для діагностики захворювань системи ЛОР органів.
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Професія лікаря дає можливість приносити користь суспільству, робити людей здоровішими та щасливішими.
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Ще з дитинства я вирішила, що буду лікарем. Завжди цікавила наука та те, як працює наш організм. Володіючи знаннями у медичний сфері, я розумію, що можу допомагати людям розширювати розуміння про свій організм, лікувати патології, розвивати науку і вносити вклад у медичні досягнення, які з кожним роком будуть тільки покращувати якість нашого життя.
Консультація Только онлайн - 350
Кардіолог
Лікар проводить діагностику і лікування серцево-судинних захворювань. Протягом 30 років успішно лікує гіпертонічну хворобу, міокардит, перикардит, серцеву недостатність і аритмії. Виконує ехокардіографію. В роботі використовує як традиційні, так і сучасні методики лікування.
Кардіолог, невропатолог
Викликати лікаря додому
Лікар займається лікуванням хворих з постінфарктним станом, тромбоемболією легеневої артерії, гострими та хронічними порушеннями ритму, із серцевою недостатністю. Проводить лікування мігрені, біль у спині, неврозу, остеохондрозу, радикуліту.
Кардіолог, лікар УЗД
Лікар-кардіолог займається діагностикою та лікуванням таких захворювань, як ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, стенокардія, порушення ритму, гіпертонічна хвороба, вегето-судинна дистонія, міокардити, легенева гіпертензія, кардіопатії.