Лікарі кардіологи в Києві (метро Тараса Шевченко)

Знакома с Ларисой Дмитриевной не один год, ещё со времен когда она была нашим участковым терапевтом. Доктор просто замечательный, всегда внимательна, тактична, всегда проводит полный осмотр, подробно изучает проблему, ставит точный диагноз. Лечение всегда назначает по делу, действенное. Ни разу не была недовольна её работой. Буду обращаться к ней и в дальнейшем.
30 листопада '-1 г.
Андрей
Андрей, 35 лет, Киев. Делал в начале июня операцию по устранению варикозной болезни левой ноги в МЦ Добробут. Что хочу сказать в 2015 году делал хирургическую операцию по устранению варикоза на правой ноге в Институте Шалимова, после неё долго отходил почти неделю, операция шла под общим наркозом, еще месяц после ходил с чулком. Когда обратился к хирургу Герасимову В.В. то был удивлен простатой и ефективностью нового метода лечения варикоза с помощью лазера, сделаная мне операция в МЦ Добробут прошла за не полных 2 часа, после которых я не почувствовал дискомфорта и был полностью функционален как и до неё. Сама операция проводилась под местным наркозом и под музыку (отдельное спасибо, реально расслабило). Хочу поблагодарить персонал клиники за профессионализм и лично хирурга Герасимова В.В.!!
12 червеня '18 г.
Лидия
Прием доктор провела хорошо. Назначила необходимое и главное действенное лечение. Я очень благодарна за оказанную помощь.
16 лютого '17 г.
Татьяна Я.
Приходилось обращаться к Семендяевой мне лично и жене моей. Для нас Лариса Дмитриевна - очень приятная женщина, опытный терапевт. Были рады получить от нее профессиональную помощь. Действительно замечательный врач, советуем другим пациентам!
29 грудня '16 г.
Судинний хірург, Флеболог
Лікар флеболог, судинний хірург вищої категорії. Надає послуги з лікування захворювань вен, володіє методами амбулаторно хірургії, ультразвуковою діагностикою венозної патології нижніх кінцівок. Закінчив Українську медичну стоматологічну академію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Терапевт, гастроентеролог
Викликати лікаря додому
Лікар проводить комплексну терапію хронічних і невідкладних патологічних станів в гастроентерології, кардіології та пульмонології. Надає індивідуальні рекомендації щодо здорового способу життя, призначення ЛФК, дієтотерапії.
Консультація
Терапевт, Гастроентеролог
Досвідчений лікар пульманології, кардіолог, гастроентеролог, терапевт, надає широкий спектр послуг з діагностування та лікування захворювань: судин і серця, терапевтичного напрямку (хронічних бронхітів, бронхіальної астми, пневмонії), патологій внутрішніх органів (черевної порожнини, печінки, нирок). Допомагає в лікуванні: підшлункової залози, дискінезії жовчовивідних шляхів, дисбактеріоз кишечника, інфекційних захворюваннях нирок, різних видів гіпертонічної хвороби. Олеся Михайлівна становить індивідуальні програми лікування, проводить ЕКГ.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Терапевт, Кардіолог
Доктор другої категорії Євген Добрянський спеціалізується в області терапії. Проводить загальний огляд пацієнта з метою виявлення патологій або діагностики і подальшого встановлення діагнозу. Надає послуги з лікування внутрішніх хвороб. Надає пацієнтам кваліфіковану консультацію. Виписує довідки.
Терапевт, кардіолог, anti-age терапевт
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів. Для кожного пацієнта розробляє індивідуальну програму для випередження розвитку патологій та уповільнення процесів старіння. Спеціалізується на лікуванні хвороб серцево-судинної системи. Цікавиться питаннями імунотерапії при загальних та алергічних захворюваннях. Є діючим членом Української асоціації превентивної та антиейджинг медицини.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 2000 грн.
Сімейний лікар, кардіолог
Викликати лікаря додому
Лікар займається виявленням та терапією захворювань органів дихальної, серцево-судинної і травної систем. Здійснює прийом дорослих і дітей. Виконує добове моніторування артеріального тиску та електрокардіографію. Лікує ангіну, бронхіт, грип, риніт, гіпертонічну хворобу, ішемічну хворобу серця та серцеву недостатність.