Сивак Любов Андріївна

Онколог
Лікар вищої категорії
Доктор медичних наук
Веде консультативний прийом дорослих. Проводить діагностику та лікування онкологічних захворювань, полі- і хіміотерапію солідних пухлин. Займається профілактикою і лікуванням ускладнень цитостатичної терапії.

Дуже професійно, комфортно. Відчувається що працює професіонал, який розуміється на тому про що розповідає. Відповіла на всі питання, ретельно подивилася, обстежила, приділила достатньо часу. Спеціалістом задоволена! Дякую!
Мені все сподобалося, мене все влаштувало. Хороший спеціаліст, все пояснила, все розповіла. Працює з сучасними інструментами. Надала вичерпну консультацію. У мене питань не залишилося. Я всім задоволена. Буду рекомендувати всім друзям.
Богдана
27 квітня '23р.
Вдячна за людяність, професіоналізм, коректність; вичерпну, доступну, зрозумілу консультацію

• 1980 р. — закінчила Київський медичний інститут ім. О. О. Богомольця за фахом "Лікувальна справа".
  • 2000 р. — Кандидат медичних наук. Дисертація захищена у спеціалізованій ученій раді при Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Е. Кавецького НАН України.
  • 2009 р. — Доктор медичних наук. Дисертація захищена " 24" червня 2009 р. в спеціалізованій ученій раді при Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Е. Кавецького НАН України.
  • 2004 р. — Вчене звання доцента кафедри гематології і трансфузіології присвоєне 19 лютого 2004.

• З 2011 року є членом редакційної колегії професійного наукового журналу "Клінічна онкологія" і національній редакційній колегії журналів "Євразійський онкологічний журнал", "Гематологія. Східна Європа".
  • З 2009 р. — член вченої ради Національного інституту раку.
  • З 2009 р. — член Національної асоціації онкологів України, член Європейського союзу медичних онкологів (ESMO).
Схожі спеціалісти:
Мамолог-онколог, хіміотерапевт, онкодерматолог, медичний генетик
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог