Отченаш Наталія Миколаївна

Онколог, хіміотерапевт
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні доброякісних і злоякісних новоутворень. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, КТ, МРТ та УЗД внутрішніх органів. Після отримання результатів досліджень індивідуально, з урахуванням всіх показань і протипоказань, розробляє для пацієнта ефективну тактику лікування.

Олена
Я дуже задоволена! Я пішла до цього лікаря, тому що багато чула про неї позитивних відгуків. Я отримали дуже велике задоволення від фахівця, дуже компетентна та уважна, і взагалі на прийомі дуже хороша людина. Якщо у майбутньому виникнуть якісь проблеми, лише до неї.
Алеся
Лікар дуже хороша та приємна. Уважна, добра, як лікар, і як людина. Дуже хороший фахівець, консультувалася у неї з приводу родимки. Вона надала мені вичерпну та розгорнуту інформацію. Заспокоїла, та запевнила що це не злоякісне. Дякую!
Денисюк Елена
Очень приятная грамотная, квалифицированный врач! Спасибо ей за консультацию и за подробное объяснение лечения болезни. Рекомендую.

• 1998 р. — Харківський державний медичний університет.

• Діючий член ESMO.
  • Діючий член ASCO.
Схожі спеціалісти:
Мамолог-онколог, хіміотерапевт, онкодерматолог, медичний генетик
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог