Лікарі дієтологи в Києві (метро Шулявська)

Отличный врач, оперировалась у него в 2011г. и с тех пор наблюдаюсь. Все хорошо!
30 листопада '-1 г.
Алина
Очень грамотная доктор. помогла мне значительно скинуть вес и расписала диету, которой я придерживаюсь до сих пор и прекрасно себя чувствую. Рекомендую к ней обратиться.
19 березеня '17 г.
Изнуряла себя диетами, а толку никакого, что скину сразу наберу, потому что кушать все равно хочется. Подруги настояли на походе к врачу диетологу. Ольга Александровна расписала мне подходящую диету. И я голодная не ходила и вес скинула. Спасибо, доктор.
17 квітня '17 г.
анна
доктор лучший! грамотный, человек взвешенный, просто если б таких было побольше у нас не было больных и залеченных пациентов !
04 травня '17 г.
Хірург-ендокринолог
Закінчив Український Державний університет, лікувальна справа (1993).Лікар-хірург-ендокринолог вищої категорії, д.м.н., Заслужений лікар України. Стаж: 31 рік.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-08
Эндокринолог, дієтолог
Доктор Панасенко Ольга Олександрівна спеціалізується на питаннях що стосуються дієтології і правильного харчування. Веде прийом пацієнтів з проблемами шлунково-кишкового тракту, високим рівнем холестерину, високим вмістом цукру. Лікує пацієнтів з ожирінням або недоліком маси, порушений обмін речовин, розробляє індивідуальні графіки прийому їжі, персональні дієти виходячи з медичних показників. Член Асоціації дієтологів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Дієтолог, нутриціолог
Спеціаліст займається підбором раціонального, збалансованого харчування з урахуванням віку і стану здоров'я пацієнтів. Консультує дорослих і дітей при надмірній або недостатній масі тіла, розладах роботи травної системи. Проводить оцінку фактичного раціону харчування людини і пов'язаних з ним ризиків розвитку захворювань.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 1900 грн.
Гастроентеролог, дієтолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура та печінки. Приймає пацієнтів з печією, нудотою, блювотою, шкірними висипаннями неінфекційної природи. Успішно лікує гастрит, холецистит, цироз печінки, гепатити, синдром подразненого кишечника та панкреатит.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Дієтолог, нутриціолог
Спеціаліст займається підбором раціонального, збалансованого харчування. Консультує дорослих і дітей від 12 років при надмірній або недостатній масі тіла, розладах роботи травної системи та метаболічному синдромі. Проводить оцінку фактичного раціону харчування людини і пов'язаних з ним ризиків розвитку захворювань.
Консультація 1900 грн.