Карпук Петро Іванович

Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог, займається питаннями репродуктивного здоров'я жінки. Надає послуги лікування запалень та інфекцій, що вражають органи жіночої статевої системи. Консультує, ставить діагноз на підставі огляду за допомогою кольпоскопа і проведених лабораторних аналізів. За свідченнями призначає проведення також ультразвукового дослідження. Крім того, лікує патологічні процеси розвитку тканин матки.

Вікторія
Лікар від Бога.Щиро вдячна за лікування. Петро Іванович-майстер своєї справи. Рекомендую всім знайомим.
Профессиональный врач которому можно довериться. Регулярно хожу к нему на осмотр.
Вика
Регулярно прохожу осмотры у этого врача. Этому врачу можно доверить свое здоровье.
25 травня '17р.
Хороший врач. Помог справиться с проблемой. Теперь хожу к нему на регулярные осмотры на протяжении 4 лет.
Ярослава
Врач от Бога! Я обошла многих специалистов, но помочь мне смог только он. Очень благодарна Петру Ивановичу за оказанную помощь. Теперь при необходимости сразу юуду обращаться к нему.
Лидия
Замечательный специалист, сразу видно, что знает, что делает
Станислава
Благодарю за отличное лечение.
Карась та Софія Данило
Лікарю Петр Івановичу велика вдяка. Знаємо його досить давно та вже рекомендували своїм друзям. Наступного разу тільки до нього.

• 1993 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа", м. Київ;
  • 2002 р. — Клінічна ординатура за фахом "Акушерство і гінекологія", Національна медична академія післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика, м. Київ.

• 2011 р. — курси по кольпоскопії;
  • 2001 р. — курси по ультразвуковій діагностиці;
  • 2004 р. — курси з питань репродуктивного здоров'я жінки, НМАПО ім. П. Л. Шупика, м. Київ.