Лікарі гінекологи в Києві (метро Бориспільська)

Евгения
Я обычно не пишу отзывы, но вспоминаю себя… совсем потерянную, расстроенную, перечитавшую все отзывы, где и нашла Ирину Ярославовну, очень много было настоящих не липовых отзывов. Уже не помню все форумы где читала, но попробую раскинуть свой отзыв везде где найду. Помню как пришла, смотрю на стену, там куча фоток деток, спрашиваю Все ваши? Она мне - Ооо, это может процентов 5! У меня аж мурашки по телу побежали, прям вот сразу поверила, ожила, представила как и мой там будет, прям прожила этот момент как несу фотку!))) Мне 35 было, часики тик так, беременностей не было никогда, меня это всегда настораживало, а с мужем 3 года и всё никак, короче оказалось АМГ 0.28, это типа яйцеклеток будто мне 55 лет, сказала «Давай знакомится поближе, мы тут надолго, будем собирать их все что остались! А потом будем их рожать». Собирали 3 раза, это не просто ЭКО, это долго и нудно, за один раз получалось мало 3-4, сразу оплодотворяли, по итогу получался только 1 эмбрион, из трёх раз получилось по одному, итого 3, сразу в крио, все проверили и определили пол, но на подсадку не стали выбирать мальчика или девочку, доверили это Ярославовне)) я сказала - Нам самого толстенького!)) Всё получилось с первого раза, я не верила своим глазам, так как у меня есть подруги, у которых ЭКО получилось с 3-4 раза (не у Холодян делали), поэтому я даже не надеялась на первый раз, спокойно себе ходила не питая надежд и рассчитывая что у меня если что есть ещё два эмбриона! Ровно в 40 недель, в 36 лет я родила сына, богатырь 4100, сейчас нам восьмой месяц! Мы стали настоящей семьей! Очень счастливы! Очень очень желаю вам всем стать родителями! От всей души! Обязательно только к Холодян, всем! Она не за бабки, понятно что это не дешёвое удовольствие, но она за результат, для неё это принципиально! Пусть вам повезёт с первого раза!
Олег
В нас все вдалось завдяки Ірині Ярославівні Холодян. Дякую за здійснення мрії!!! Всім раджу цього лікаря
Яна! Мама Никитки
Наш идеальный доктор! Наше чудо! Благодаря Вацик Мирославе Михайловне мы стали родителями самого красивого, здорового и счастливого мальчика в мире!!! Наше ЭКО было лёгким и приятным! А отношения с доктором сложились чудным образом! Она нам стала родная!
Тетяна
Ми з чоловіком давно хочемо дітей. Але скільки б я намагалася завагітніти, все даремно. Зверталися за допомогою до спеціалістів, також все дарма. Аж поки одного разу не почули від знайомих, із схожою проблемою про Вацик Мирославу Михайлівну. Вирішили записатися до неї на прийом, як то кажуть "надія помирає останньою". І не пошкодували. Зараз на 15 тижні вагітності. Дякуємо Вам за допомогу!
27 січня '20 г.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар спеціалізується на питаннях репродуктивного здоров'я. Проводить комплексну діагностику та корекцію чоловічого і жіночого безпліддя. Розробляє індивідуальні схеми лікування. Спеціалізується на відновленні менструального циклу, гормональної корекції. Веде прийом вагітних, приймає пологи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Акушер-гінеколог, репродуктолог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань. Займається відновленням циклу, розробляє комплекс заходів з лікування безпліддя. Проводить терапію аменореї, ановуляторних циклу, деформації маткових труб. Допомагає в плануванні вагітності, веде облік.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
21 рік досвіду
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань статевої системи. Основний напрямок діяльності - вирішення питань репродуктивного здоров'я. Займається терапією безпліддя, відновлює цикл. Проводить корекцію як жіночого, так і чоловічого безпліддя. Веде вагітність, приймає пологи і надає допомогу в післяпологовому періоді.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар спеціалізується на питаннях репродуктивного здоров'я. Проводить діагностичні заходи і займається лікуванням олігоменореї, аменореї, ановуляторні цикли, вроджених аномалія статевої системи. Проводить корекцію жіночого і чоловічого безпліддя. Спеціалізується на підготовці до пологів, веде облік вагітних.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець
Акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на ультразвукових діагностичних дослідженнях і питаннях репродуктології. Лікує безпліддя, консультує при проблемах зачаття, спостерігає вагітних. Крім того, надає послуги лікування запалень та інфекцій жіночої статевої системи. Практикує в роботі лазерні і радіохвильові технології.
Київ вул. Харківське шосе, 182 (2 поверх, вхід з двору, оф. 234) м.Бориспільська133м.Вирліца96
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Допомагає парам, які вже зневірилися стати батьками, знайти своє довгоочікуване маленьке, але таке велике щастя. Як досвідчений психолог, він налаштовує пацієнтів на потрібний лад, щоб вони могли повернути розуміння в сім'ю, знайти віру в успіх, подолати відчай і важкий стрес - неминучих супутників бездітності. Є автором понад 20-ти наукових статей з питань діагностики та лікування безпліддя, функціональної діагностики в акушерстві та гінекології, лікування синдрому постоваріектоміі. Займається лікуванням. Проходив стажування в клініках Данії, Італії, Іспанії, Брюселю, Нідерландів, США та Німеччини. Стаж роботи — більше 25 років.
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань сечостатевої системи. Спеціалізується на питаннях репродуктивного питання. Допомагає пацієнтам з плануванням вагітності, проводить корекцію безпліддя у чоловіків і жінок. Займається відновленням менструального циклу. Лікує запальні процеси і їх ускладнення.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27