Лікарі гінекологи в Києві (метро Академмістечко)

Гінеколога Падалко Олени Юріївна мені дуже сподобалася, така приємна, все розказує, тактична, емпатична, дуже ретельний огляд, дякую за консультацію.
30 листопада '-1 г.
Олена
Очень приятная, деликатная и внимательная. Всё объяснит,выяснит жалобы, всё по толку. Мне очень понравился приём. Буду ходить теперь только к ней!
30 листопада '-1 г.
Диана
Обратилась к гинекологу по поводу нерегулярного менструального цикла. Елена Юрьевна долго копалась в проблеме, делала анализы и проводила всякие исследования, пока не выяснила настоящую причину. Лечение подбиралось не по шаблону, а чисто индивидуально. Цикл нормализовался, и самочувствие улучшилось. Падалко - хороший гинеколог, лечит на совесть.
19 квітня '17 г.
На профилактическом осмотре гинеколог диагностировала эрозию и кисты на шейке матки. Впервые столкнулась с подобной проблемой и немного испугалась. Елена Юрьевна провела подготовительную медикаментозную терапию, а затем удалила все аппаратным методом. Было немного неприятно, но терпимо. Врач старалась дискомфорт свести к минимуму. Я довольна лечением и доброжелательным отношением.
01 квітня '17 г.
Акушер-гинеколог
Доктор Падалко Олена Юріївна надає консультації акушера-гінеколога. Здійснює діагностику і лікування патологій шийки матки, ендометріозу, гіперпластичних процесів ендометрія, кісти і полікістозу яєчників, фіброміоми матки, захворювань молочних залоз, а також безпліддя, менструальних і менопазуальних збоїв. Володіє методикою ультразвукового дослідження, кольпоскопічного огляду. Веде прийом вагітних.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
21 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог займається визначенням причин безпліддя і позбавлення від виявлених патологій, питаннями планування вагітності і усунення гормональних порушень. Діана Олегівна лікує різні гінекологічні патології, призначає індивідуальну лікувальну терапію при виявленні ендокринних і гормональних патологічних порушень, допомагає парам при плануванні вагітності, усуває захворювання шийки матки, допомагає з вибором методів контрацепції, призначає лабораторні аналізи та інструментальні дослідження.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Консультація 2000 грн.
21 рік досвіду
Прийняв більшь ніж 5000 пологів, проводить десятки оперативних втручань в місяць. Діагностує, та лікує захворювання у жінок різного рівня складності, в будь якому віці. Допоможе кожній жінці, яка потребує професійної допомоги у досвідченого лікаря акушер-гінеколога
Консультація 900/680 грн.
Київ пр-т Перемоги, 119/121, 5 корпус 9 поверх м.Житомирська32м.Святошин247м. Академмістечко236
Викликати лікаря додому
Лікар займається виявленням та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує лапароскопічні та порожнинні хірургічні втручання. Консультує з питань планування сім'ї та контрацепції. Надає психологічну підготовку до пологів.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Має міжнародну сертифікацію Фонду Медицини Плода (FMF, London UK).