Меняйленко Віра Мойсеївна

Акушер-гінеколог
Доктор Меняйленко Віра Мойсеївна спеціалізується на питаннях репродуктивного здоров'я жінки. Надає послуги консультації, медичних оглядів, ряду діагностичних досліджень, включаючи кольпоскопію і біопсію. Лікує захворювання шийки матки, гормональні порушення, хвороби, що передаються статевим шляхом. Також проводить профілактику венеричних недуг. Підбирає засоби контрацепції, в тому числі займається установкою і видаленням внутрішньоматкової спіралі. Спостерігає вагітних пацієнток, включаючи жінок з патологічним перебігом вагітності.

Очень хороший и компетентный врач. Я осталась довольна приемом.
Катя
Врач невероятно замечательная! Долго не могла подобрать того, кто будет вести беременность, а тут еще и проблемы возникли. Подруги посоветовали Веру Моисеевну, после первой же консультации возникло ощущение, что все будет хорошо. Выбрала ее и ни разу не пожалела.

• 1977 р. — Ворошиловградський державний медичний інститут, «Лікувальна справа»;
  • Інтернатура - акушерство та гінекологія.

Курси підвищення кваліфікаії

• Оперативне акушерство та гінекологія;
  • Актуальні питання акушерства та гінекології;
  • Ендокринологія акушерства та гінекології;
  • Кольпоскопія в діагностиці патологій шийки матки, рак шийки матки, організація скринінгу шийки матки.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець