Лікарі гінекологи в Києві (метро Золоті ворота)

Flora Keys
Це дуже уважний лікар. Дуже грамотна! Я спостерігала з боку, що вона відноситься дуже позитивно і уважно до всіх пацієнтів, які до неї звертаються. Приділяє максимальну кількість часу, все пояснює, розповідає, призначає хороше лікування. Все просто чудово!
06 лютого '20 г.
Anna
Величезна подяка Ользі Леонідівні за уважність, чуйність і професіоналізм. Консультація була одною з кращих, на яких мені доводилося побувати. Пояснення детальні, а лікування ефективне. Всім рекомендую звертатися саме до неї.
23 лютого '20 г.
Акушер-гінеколог
Лікар Мітіна Ольга Леонідівна молодий, талановитий фахівець в області акушерства та гінекології. Спеціалізується на веденні вагітності. Також проводить прийом на французькій мові.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар проводить профілактику всіх можливих порушень стану здоров'я, первинну діагностику, супровід та лікування найбільш поширених захворювань органів та систем. Також проводить первинну діагностику та офтальмологічне огляд, офтальмоскопію та отоскопію для діагностики захворювань системи ЛОР органів.
Акушер-гінеколог
Лікар-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії досліджує питання здоров'я сечостатевої системи жінки. Займається лікуванням передменструального синдрому, а також аменорею. Проводить профілактику венеричних захворювань. Крім того лікує вагініт, мікопламоз і запальні процеси репродуктивної жіночої системи. В роботі використовує антигомотоксичні препарати.
Гінеколог
31 рік досвіду
Лікар здійснює ведення вагітності, виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу і кольпоскопію. Проводить криодеструкцию шийки матки і діагностичне вишкрібання маткової порожнини. Лікує порушення менструального циклу, функціональні кісти яєчників, ендометріоз і інші гінекологічні захворювання.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт